вгору

оперативний блогер

26.03.15

Хочу новий айфон

Може не так мені він потрібен, але хочу просто шось купити. Люблю дорогі речі, колись купував комп'ютер, на який збирав 16 місяців стипендії. Потім велосипед, на який збирав 12 місяців стипендії. Всі ці речі, кайфово купувати врешті решт.
Зараз хочу новий айфон, надіюсь він буде гарним.

Мінус в тому, що коли він в мене появиться кайф очікування пропаде. В житті, найбільше приносить задоволення очікування і обдумування, ніж сама по собі річ.

Я одного разу закінчив університет. Безробітний, розібрався з армією.
Колись я влаштовувався в програмістську фірму, типу сис адміном. Вони були співбесіді, поговорили, спитали скільки хочу, я кажу 300-400$, а це пацану, який все життя більше ніж 60$/місяць не бачив аж стояло.
Вони сказали ми з вами зв'яжемось. Я спати не міг, обдумував, як я тратитиму ці ~3000 грн, що мамі дам 600, собі тратитиму 1600, решту відкладатиму. Який це кайф було це все думати.
Але, на жаль, мене не взяли. Мінус в тому, що мене тупо ігнорнули і не захтіли подзвонити і сказати, шо ти гівно без досвіду і нафіг нам не тре. Сумно було очікувати тишу і ніфіга.
Мені сказали тільки після того, як сам звернувся. Як то, курва ламає самооцінку.

А шо, я люблю людей, але люди не є людьми. Не пунктуальні, люблять кидати не повідомивши. Легше коли прямо би казали ні, не підходиш, я тебе ненавиджу, ти урод, а не ми тобі передзвонимо, а ти несеш яйця в очікуванні.

Шо добре, я тепер дорослий і вимагатиму  зі всіма тільки прямої відповіді протягом 1 години, ні - ігнор.

Немає коментарів:

Дописати коментар