вгору

оперативний блогер

19.04.13

"Легенда №17"


Легенда №17. Це фільм про хокей. Типу спортивний, які часто клепають американці. Тут про хокей в СССР. Головний герой, нуб - хокеїст, який грає за нубську команду. Потім йому пропонують їхати в японію, але попадає з другом в якусь диру, де якась хокейна команда зливає матчі. Він, як крутий герой витягує якусь гру на топовому рівні.
Старі пейзажі зробили дешевенькою комп'ютерною графікою, на жаль мені не сподобалась, графа на рівні 2000х років(. 
Сам хокеїст весь час якусь дівчину зустрічає. І виходить так, що зустрічає її посеред ночі, а й сам він часто хз що посередд ночі робить. І любов в них в жанрі, тупому. Вона сама не знає чого хоче.
І той хокеїст, попадає в аварію. А регенерація в нього проходить, як в зергів. За тиждень не тільки все ок, а й вже в найвищій лізі грає.
Багато нереального)
Також не сподобались місцями зйомки і зашумленість відео. Як на мене шуми від слабої освітленості - не серйозно. Також деякі сцени зняті прямо, як на дешевеньку відеокамеру.
А гра, хокей. Щось хотіли зробити ефектне, як в Роккі з боксом. А вийшла якась нереальна фігня, в якій важко щось зрозуміти. Ще кількість голів зробили настільки великою, що розвіявся весь епік з перемоги(.
Затягнули, занадто багато анріала, трохи надоїли стандартні актори.
Фільм 5/10. Трохи я не люблю фільми про спорт.

Немає коментарів:

Дописати коментар