вгору

оперативний блогер

21.01.13

Ютуб просування.

Що я помітив в ютубі.
Якщо є талант і відео самі по собі цікаві, то то не дуже потрібно, але якщо не дуже, то можна просувати самому, щоб мінімально розростатися.
По перше, публікація відео контенту на всякі сайти типу Reddit, Vk.com, а також подібних тематичних, наприклад для відео по доті Dotavideo.ru.
Далі можна вставляти активні аннотації в відео, тобто можна вставляти кнопки підписки на канал, в кінці відео робити відео анонси чи переходи на попередні відео, тим самим зв'язувати контент. Загалом, в мене клікає на них 2%.
Пов'язувати відео, робляти відеовідповіді на попередні відео з серій.
Тицяти в опис відео або лінк підписки на канал, або прамого лінку на канал.
Це допомагає, коли якийсь ресурс вставить в себе, а також трошки додає трафіку.
Всі підписники це просто основна аудиторія.
По перше, якщо він підписується/коментує/лайкає, то в стрічці оновлень його ж підписників з'являється повідомлення про мій канал.
Також, в описі каналу, обов'язково в 10 слів толковий опис вписати про що канал, щоб з цих рядків люди знали і бачили про що канал.
А також, публікувати стабільні серії відео. Брати одну тему і робити десяток відео про неї. З часом, якщо навіть одне відео проривається, воно автоматично починає піднімати решту відео.
А це дає появу на вищих позиціях в рекомендаціях і схожих відео.
В майбутньому жирні каналі з'являються в рекомендаціях: на кого підписатись.
Загалом, всі зміни, можливо в плані юзабельності для юзерів стають гіршими, але для ютуберів все легше створювати і піднімати більшу аудиторію.


Немає коментарів:

Дописати коментар