вгору

оперативний блогер

24.12.12

Хороша робота

Є класна робота, жжж.
А є всяке гімно. Ось, важко розумію, який прикол тим самим дівчатам роздавати пакетики Лайф, ітд. Роздавати всяку х-ю, ініціюючи розмову чи не знаєте ви де залізничний вокзал. Чи ходити по школах і впихати всякі срані книжки.
Літо, гарно тепло, сонечко, то ще норм. Але зима, -20, дощ срань, мокро смердить. Ще просто з'являється якась така аура в роздавачів, що мене просто пригнічує(.

Ок, ті маршрутки теж болюче питання. Якось важко уявляю себе на роботі, до якої я щодня буду добиратися 2 години всякими маршрутками. Той потік народу, негативу, позитиву, пофігізму, передача грошей, контакт з неадекватами, запах, взагалі очікування тої маршрутки.
Взагалі вони мають безкоштовно возити за такий комфорт.

Робота, повний робочий день + контроль. Я не знаю, я мабуть не зможу працювати 8 годин, за зарплату. Я мушу працювати за то і над тим, що я просто обожнюю. Я мушу лягати і прокидатися з думкою про мою улюблену роботу, що я зробив сьогодні, ці думки мені покращують настрій, сатисфакція, я сплю і чекаю наступного дня, щоб зробити ще щось.

Постійний прогрес, який же кайф щось робити і весь час розростатись, прогресувати, еволюціонувати. Коли прогресу нема, все стоїть, ти просто робиш якусь монотонну мадню. Я так не зможу. Я хочу вічний прогрес.

Коли робиш не думаєш про час, мені не важливо чи я працюю 8 годин, чи 16, чи 18 і ледве сплю бо далі хочу продовжити працювати над чимось прекрасним. І роблю не для того що треба ті срані гроші (які теж можуть бути стимулом), а тому, що я отримую задоволення. Тупа монотонна робота? Мене вистачить не більше ніж на 3 години в день. І то не знаю як.


Немає коментарів:

Дописати коментар