вгору

оперативний блогер

03.10.12

Фільм ДухLess. Сходив.

Фільм знято в якомусь такому стилі, ніби намагається косити під американський. Логіки в вчинках половини персонажів я не дуже зрозумів. В фільмі кілька разів показали цицьки, були не реалізовані сексуальні сцени. Не реалізовані тому, що головний герой вічно ввечері під кокаїново чи якимось кайфом. Побачив, мабуть, ще не бачений мною російський мат. 
Але головного героя врешті решт тягне до духовного. 
Так багато тупих поворотів сюжету. І врешті решт хепі енд. Ну чооооому. 
Так, фільм  знято по якомусь бестселеру. Думаю, книжка цікавіша ніж її екранізація. 
В якому напрямку рухається російський кінематограф не знаю, але останні фільми і взагалі фільми з Данилою Козловським не дуже радують. 
А смішні моменти такі дебільні. В мене на рожі, якщо б камера знімала, посмішка за весь фільм не з'являлась. Хіба смішно з Путіна - супергероя. Чи щасливої секретарки, яка весь час хоче потрахати свого начальника? Може я ще замолодий. Але відверто моменти, де хотіли посмішити були не смішні.
Фільм ніби собою хоче весь час показати, що ти дивишся дороге кіно. Але врешті решт, після перегляду залишається осад просто дешевої пальонки.
Бляхарство, розпуста, всяке гівно і мат чітко і порційно... Мат не в всьому фільмі, а в кількох, але такий сочистий, що мені б стало соромно. 
Коли переглянув 1000чі фільмів в житті, хочеться чогось нового в кіно, чогось такого, чого ти ще не бачив, що тобі запам'ятається на роки вперед. І спитають, що мені запам'яталося з перегляду фільму ДухLess. Мабуть страшний і неповторний мат в жіночому виконанні.
Трейлер до фільму цікавий, захотів після нього глянути. Глянув і не отримав задоволення. 
Моя оцінка 5/10. 


Немає коментарів:

Дописати коментар