вгору

оперативний блогер

12.10.12

Дуже брудно.


Сів в київське метро і з пересадкою добрався до потрібної станції.
Приїхав до хати в Києві.
Поки йшов до хати зайшов в гастроном з мега цінами. З того всього купив просто смачнющий дешевий київський батон.
Наразі все ок, тільки маленька проблемка, що в мене є тільки ключ від вхідних дверей квартири, а від будинку немає. Тому прийшлось дзвонити до якоїсь лєвої сусідки в домофон. Вона не була щаслива почути, що вкотре хтось знов не може попасти в будинок. І з дуже злою інтонацією, врешті відкрила мені двері. Юху.
Ввійшов в квартиру. Тут срач. А срач такий, що я ще такого срачу не бачив. Все ок, заставлено ящиками і срач навколо. Що мені подобається в цій квартирі, то це район, це 300 метрів від метро, це Київ і що тут є 16 кілограмова гиря. До подобається ще можна віднести наявність гарячої води, вінни і туалету. А ще є газ і плита, то ж можна собі щось приготувати.
Мінуси, це відсутність холодильника.
Але зима попереду і на балконі теж норм.
На диво, тут знайшовся електрочайник.
Я взяв, скип'ятив води, взяв яйця з батоном і немо їсти. Трошки заспокоївся і стало добре.
Вже смеркало, я розумів, що ввечері щось прийдеться пожерти, а спати в голоді впадло. Я взяв сраку в руки і пішов в супермаркет Сільпо, приблизне розташування якого я завчасно взнав на гугл мапс.
По дорозі купив мила в Космо. Цікаво те, що в тому ж Космо іншого району Києва мило десь на 10% дешевше.
Купив бульби, якихось фруктів, тупу сосиску соєву і баночку молока.
Зібрав це в кульок і пішов до будинку. За 30 метрів я побачив хлопця, який йшов в мій будинок. Я догнав і встиг за ним потрапити в будинок. Хлопець був переляканим, а ще йому прийшлось їхати зі мною в ліфті).
Приїхав, попив молока з батоном і почав прибирати той срач.
Дуже здивувало і обрадувала велика наявність чистячих засобів і порошків поряд з тим срачем. Я взяв якийсь тазік, кусок тряпки і почав витирати підлогу. Вода раз за разом ставала чорною, а я все мив мив і мив цю підлогу. Потім ввійшов в ванну, ду був чорний умивальник і ванна. А збоку, на щастя лежала щітка. Я взяв ту щітку, обсипав умивальник порошком і тру, тру. І умивальник просто побілів. Я його аж не впізнав. Цю ж процедуру я зробив ванній. Вона помилась не настільки круто, як умивальник, але нормально (я навіть в ній скупнувся). Залишився чорний унітаз, до якого мені, наразі, впадло лізти.
В кухні було кілька проблем. Нема жодного, як і в хаті стільця. Ледве десь нарив чорну вилку, баняки два і оба чорні. Тарілок, не чорних від бруду нема. Тому я їв з банячка, якого довго мив і тер перед тим, як зварити в ньому бульби.
Фак а ліжко то окрема історія. Його просто немає. Там було накидано кожухів, матраців, якийсь кептар, який просто обліз і з нього щось весь час сипалось. Ну, я взяв і дезасемблював його. Знизу між підлогою і всіма тими верхніми шарами були дошки. Між дошками я вимів десь 2 кілограми пороху, бруду, павутинок. Все це вкупі з цим прекрасним, спліснявіло і штиняло. Уявляю, який я б встав сьогодні, якби не поприбирав то все на цьому ліжку.
Врешті, помив підлогу, до якої я добрався через деякий час, розібравши дошки і почав складати собі ліжко.
На кухні я знайшов кусок фанери, яка була до того стінкою якоїсь шафи-купе. Навіть на ній якісь ролики є ще.
Підклав собі шар дошок, зверху цю стінку. Настелив одіяло, вкрився Пледом.
Не знаю як, але спав як йог. Твердо що жах, подушки нема. Весь час відчував своє ліжко кістками. Прокидався десь кожну годину від того. що мені твердо).
Але не було холодно, а ще було чисто, поки що, це головне.

Немає коментарів:

Дописати коментар