вгору

оперативний блогер

09.09.12

Шоу Майданс

З'явилось шоу Майданс. Проходив третій сезон цього шоу, в якому і я взяв участь. Танцював за Львів.Що мені не подобається в цьому всьому. Шоу роблять не зовсім справедливо, мені здається. Звісно, поставили 4 пластмасових суддів, які ставлять оцінки за 12-бальною шкалою.
Тут можна отримати 36 балів за один номер, а оскільки номерів 2, то 72 бали. Потім голосування смс-ками, за які стягують по 3 грн. І якось так через одне місце, ніби загальну суму перетворюють в 100 балів, а кількість процентів сумується до балів, виставлених суддями.
Рахують, навіть і не знаю як, через одне місце. Для створення шоу і інтриги просто тупо урівняли дві команди, серед яких був і Львів на виліт. Сума балів за голосування ні з того ні з сього була 104%. Але вилетіти не міг звісно ніхто, оскільки є 12 учасників і їм потрібно було зробити 3 ефіри по 4 команди в чвертьфіналі.
Друге, це просто якісь тупі москальські антимоскальські і настрої, ніби Львів не любимо москалів москалі. Звичайно, ведучий, якийсь російський діджей чи що, з курячим мозком. Навіть не знаю, чому якось так тупо. Баян
Місії попридумували якісь місії, які не вперлись ніяким боком в. Що можна зробити за мільйон гривень? Майже нічого. А порозкатували.
Голосування зовсім не прозоре, не показали ці відсотки, а загальну кількість голосів за відповідну команду не знайдеш...
Що ще з мінусів, то ти хоч там літай і роби щось неймовірне на сцені, та оператори такі мудаки, що передають все дуже незрозуміло для глядача. Що, порівняти можу з футбольними трансляціями матчів.
В такі моменти можна зробити з цукерки какашку і vise versa.
Львів вилітає втретє з шоу. Втретє в другому ефірі. Але добре, що зараз школа і діти зможуть піти туди і повчитись трошки.

Немає коментарів:

Дописати коментар