вгору

оперативний блогер

02.07.12

Три місяці.

Досить багато чим займався.
Головне, що все встигав і особливо не напрягався, тобто жив в своє задоволення.
По-перше я закінчив і закінчував університет. Що це означало написання дипломної роботи по дуже паскудній темі, особисто для мене, оскільки я не дуже в ній розбирався. Проте, вийшло все краще, ніж очікував, все гарно зробив, підписав купу макулатури, прошив свій диплом(що я дуже не хотів) і таки захистив. 
А потім був і прийшов і пройшов випускний, на якому я краще, ніж очікував пристроїв свій зад.
Ну, я люблю халяву, х3, не то, щоб, але люблю. 
Окрім того, ще десь з лютого (зарегався) і березня аж до початку Євро я мав репетиції. Адже я записався волонтером на передматчеві церемонії до цієї події, на локальному стадіоні Арена Львів. 
Що це було? Це було дуже круто, щось неймовірне і захоплююче. Репетиції проходили спочатку в спорткомплексі СКІФ, щосуботи і неділі. Це непогано, оскільки я й так вже пар не мав і для мене кудись сходити і провітритись було дуже класно.
В цьому ж спорткомплексі я, в основному, качався і грав в футбол.
Мене пронесло і мене поставили в "банер". Це Банер з логотипом Львова і слоганом "Lviv open to the world", який мусило натягувати 16 хлопців. Мені пощастило і я був одним з них. В нас спочатку не було жодної хореографії і я займався чим хотів. В перервах нас ще й годували. В основному всі обіди складалися з 1 канапки, 1 яблука чи банана, 1 пляшки мінеральної води 1л, а також чай/кава на вибір і коржики чи цукерки (рендомно). Як на мене, це було достатньо і класно.
Колектив, який працював з нами, це організатор, два хореографи (брали участь в Танцюють Всі Х), дядько, і тьотя які возив канапки.
Самих учасників було 120, переважно дівчата, десь з розподілом дівчата:хлопці 3:1. Багато, майже всі учасники були на відкритті стадіону Арена Львів в жовтні, а також в попередніх сезонах шоу "Майданс".
Потім були репетиції на стадіоні від нашого університетського спорткомплексу, а аж після цього на самій Арені Львів.
Нас всіх акредитували, видали бейджі, які давали право лазити де завгодно по стадіону, а також безкоштовного проїзду, на час Євро, міським транспортом.
Я обрав для добирання на всі репетиції, а також на стадіон і безпосередньо виступ - велосипед. І не прогадав, дорога мене не виснажувала абсолютно, більше того, я отримував реальне задоволення від процесу добирання на репетиції і так далі.
Єдине, що мене взагалі засмутило і нервувало - дика непунктуальність людей. Не залежно що і як, зазвичай все починалось на 1 годину пізніше, ніж казали. Я, мій світогляд і факт, що я хоч всрусь, приїду, не зможу приїхати - добіжу вчасно не склеювалися з тим відношенням непунктуальних людей до цієї ж справи. Це зробило мені баттхерт, з яким я боровся в твітері. 
Що це мені дало? Я був в серці подій того Євро 2012, події, якої, подібної, мабуть у Львові і не буде. Я був на трьох матчах на стадіоні. Кричав, вболівав, лазив з вболівальниками, втягував атмосферу, непогану атмосферу і добро, яке понавозили люди. Робота на репетиціях, мені принесла тільки плюси.
От тепер, закінчилося вчора Євро, не так як я й хотів, вболівав за німців, пролетіли, ну й то таке...
Не знаю як, але мене занесло на фестиваль в Зашків. Це був фестиваль, який був проплаченим молодіжними політичними організаціями, але то таке. Гурти виступали там просто суперові. Танцював, слемився, слемився,слемився,слемився, СЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕМ. Вибило з мене всю дурь, дуже сподобалося. Реально концерт був десь з 21 до 4 ранку. Та це просто супер. Ледве голову шия потім тримала)
От тепер що далі, літо, буду шукати якесь заняття для заду. Адже, я хочу жити так, як подобається. 
Подобається мені відношення і робота і відношення до роботи наших людей. Моїх ровесників, знайомих і так далі. Ну, чесно кажучи в 90% випадків я б не хотів займатися тим, чим вони займаються, тому шукав і шукаю собі гарне заняття, яке принесе трохи бабла. 
З плюсів, я вивчився і вже нічого не гребе. Роби все, що хцеш і вали хоч на 4 сторони.
З мінусів, а х3, ніби нема студентського, отже за проїзд прийдеться платити по повній.
Так якось так.
Відтепер ще стрижусь, не стрижусь, голюсь станком налисо. Не знаю, якось так прохолодніше і зручніше.

Немає коментарів:

Дописати коментар