вгору

оперативний блогер

05.04.12

Kony 2012. психологія.

Початок нового року запам'ятався мені, випуском нового вірусного відео, аж на 30 хвилин. Я ненавиджу вірусні відео, а коли воно явно вірусне з явною місією вимкнути мозок і втовкти ідею. Це повний .
Але то таке. Виходить відео, вірусня аж на 30! хвилин в якому якийсь тупий америкос 30 хвилин розказує який він хороший і який лідер повстанців Уганди! поганий. Яке тобі собаче діло, перша думка, яка приходить мені в голову...
Kony, ніби поганий герой, який юзає дітей в воєнних цілях.
Що він пропонує, зробити Kony популярним, написати всім селебрітіс америки, щоб ті писали про нього, а Обама дав дозвіл і направив америкоську армію врегульовувати ситуацію...
І що ми маємо. 95%+ ! інтернет хом'яків враз погнали розспамлювати всі можливі соціальні мережі, стоп kony, і так далі і тому подібне.
Факт, що 99% відсотків схавало відео, я стверджую за баром лайків і діслайків до відео. В перші дні воно наклепало десь 30 мільйонів переглядів і мало відношення лайків до діслайків десь 1 до 1000...
Сайт invisiblechildren блювотний, проте я ще розумію, якби там не було donation button, а так, все стає ясно, що бабла зрубили немало і ніх, не піде на цих дітей. Все пішло на наркоту для засновників.
Не пройшло багато часу, десь тиждень-два і головний оператор і організатор руху вийшов на вулицю, подрочити. Зразу ж була камера і все зазняли. Інтернет починає мусолити інфу, чого як і всі відчувають неприємний присмак, нас наїбали, розходимося.
Ну що ж, добре, що це таки сталося і хом'яки і інтернет войни почали думати. Звісно аж після цього почали ставити діслайки, тіпа оправдовуючися за цей весь цирк. Сьогодні вже діслайки перевалили за 10%.
Прямо як з Біберовим відео... Заздрість, але так працює мозок в людей.
Найбільше з цього всього я засмучений, що люди взагалі не думають, а дивляться все підряд і хавають. Звичайно, інтернет, навідміну від зомбоящика, дає можливість думати і самому оприділяти інформацію, яку буду хавати чи ні, але так легко маніпулювати масами. 
Не дивно, що маркетинг працює на всі 100, що на виборах за кіло гречки і 400 рублів продадуть мозок і тіло.
Мені залишилося тільки знайти ниточку, за яку це все використати собі на користь і я буду щасливим.

Немає коментарів:

Дописати коментар