вгору

оперативний блогер

21.09.11

Цікавий день

Сьогодні все було жорстоко, встав, поїв
Позавчора, розбирав принтер, помив памперс, скласти не зміг, зайвою була деталь чорт-зна звідки, отож сьогодні заніс його в ремонт. З напів розібраним принтером, на мене дивилися, як на ідіота, надіюся складуть і все бабло не здеруть. За ремонт хочуть 80-120 грн, зазвичай, коли ціна  нового є в межах 330...
Поїхав фотографувати фасад супермаркету. Було душно.
Приїхав і поїхав на пари. По дорозі попав в аварію. В пропці, маршрутка близько стояла до припаркованої недорогої машини. Якимось чудом вона стала настільки маленькою, що я не зміг проїхати.
Задумався...
Ці секунди, відчуття невідворотності падіння варті грошей. Якимось чудом я проїхав, застряг між бампером і маршруткою, перелетів через руль. Велосипед стояв на передньому колесі. Трошки роздерлося праве коліно і трохи болів великий палець, мабуть я на них падав. Злякався чи здивувався, мабуть, водій автомобіля, більше від мене. А в мене був пофігістичний шок. Нічого не боліло, переляку не було, все навколо стало ясно. Пішов подивився, що дзеркало заднього бачення в авта було на місці, велосипеду нічого, сів і далі поїхав.
В університеті весело провів час, між парами був теніс.
Сьогоднішній день настільки насичений пропками по всьому місті, що давно я такого не пам'ятаю.
Добре, що додому живим повернувся, а в перспективі, треба бути дуже уважним на дорогах і не ловити ґав!

2 коментарі:

  1. "Позавчора, розбирав принтер, помив памперс, скласти не зміг, зайвою була деталь чорт-зна звідки, отож сьогодні заніс його в ремонт."

    Повеселив =)

    ВідповістиВидалити
  2. Гарно, що руки і ноги цілі, добре що нормально обійшлося.Львів це суцільна пробка дякую ремонтникам і тупі владі. А що до принтера то ти мене повернув у сонячний настрій :)

    ВідповістиВидалити