вгору

оперативний блогер

29.09.11

Молодь за нові спортивні майданчики! флешмоб

Сьогодні пройшла акція Молодь за нові спортивні майданчики!.

Факт, що в центрі Львова, практично немає турніків. Нових спортивних майданчиків влада, за моєї пам'яті, взагалі не відкривала.
Зібрали, десь 300 заяв. щось 300 заяв віддали
Отож, сьогодні організували флешмоб, на якому віджималися, показували всякі акробатичні елементи на турніку, прямо під міською радою.
Дуже шкода, що влада дуже пасивно реагує на прохання людей, взагалі не зрозуміло, чим вона займається.
Сьогодні вийшла до нас політик, говорила конструктив і конструктив, запросила на зустріч в понеділок в неї в кабінеті. Можливо сходжу.
Разом з тим, дуже була проти флешмобів, розголосу, ЗМІ, мабуть бояться. Проте ми флешмоб провели, повіджималися, показали трюки.
Нажаль, ніхто конкретний до нас від влади не вийшов. Якось дуже морозяться.
Коротше кажучи, не знаю, але такого пасивного відношення влади я очікував, проте хочу трохи якогось фідбеку. Надіюся, колись, між владою і простим людом ця стіна пропаде.

Під катом ще трохи фото.
3 коментарі:

  1. В Україні взагалі плачевний стан з підтримкою масового спорту, фізичної культури і т.д. У нас у місті не було побудовано жодних спортивних майданчиків від 1991 року, а те що було розвалено та здано на метал різними мудаками. Такий стан речей спостерігається скрізь на території України.

    Кому потрібна здорова молодь? Хай краще п'є пиво/горілку та курять цигарки з заводів, власниками яких є родичі чи самі депутати.

    ВідповістиВидалити
  2. Здорова молодь це фінансово не ефективно, так як вона не вживатиме, цигарки, алкоголь і т.д., та і до фармації ніхто не піде так як почуватиме здорово. Це такі збитки для пузатих кишень. Молодці, що організувалися і розповіли усім довкола про акцію. І те що поєднали онлайн та офлайн.

    ВідповістиВидалити