вгору

оперативний блогер

08.09.11

Початок осені


Разом з осінню, почалося багато цікавих подій. Всі речі навколо жвавіші в рази, в порівнянні з застійним літом.
Тож, скоро у Львові форум видавців, на якому видавництва і письменники намагатимуться піарити свої творіння, щоб зрубити трохи бабла. І це класно, я помітив, що цей форум триватиме аж 5 днів, що теж немало. Обов'язково відвідаю, сподіваюся нахаляву, хоча і не на халяву можна.
Я загубив кредитну картку, надіюся, що не загубив, а її в мене вкрали. Неприємно буде знайти її десь серед паперів в хаті. Разом з кредиткою, десь пропав ідентифікаційний код, отож я зробив і його. Зайняло 3 хвилини. Картку заблокував, а така функція дорога, по-моєму влетів в 20 грн. Проте вже через 10 днів обіцяли нову кредитку.
У Львові пройшов флешмоб віджимання, повіджимався і я і навіть дістав кріпатуру, за що їм і вдячний. Самому до кріпатури навіджиматися мені, останнім часом, важко.
Серед ігор (комп'ютерних), також гаряче. Розпочалися масові бета тести цікавих ігор, зокрема Path of the Exile, а також довгоочікуваної гри Blizzard, Diablo3. Вчора можна було побачити перші геймплейні стріми, проте з какашкою якістю, оскільки стрімери трохи нубські і їх, наразі мало. Відео я виклав на свій Ютуб канал і їх вже переглянуло, в районі, 4000 разів.
Вийшла зомбогра Dead Island (відео), яка дала менше, ніж я очікував від неї, проте зомбі сьогодні снилися, а значить трохи зачепила. Скоро має також вийти FPS гра, за мотивами warhammer,: Warhammer 40000: Space Marine. В ній мочити орків м'ясо і взагалі цікаво. Гра розробляється на модифікованому двигуні Darksiders: Wrath of War, надіюсь буде цікаво. В перспективі, чекаю Serious Sam 3.
До кінця тижня намагатимуся фізично нічого не робити і багато їсти, можливо вийде трошки поправитися, хоча за 5 днів не товстіють.
Не сподобалося, що знову вийшла затримка і відтермінування релізу нових процесорів AMD Bulldozer до жовтня. Звісно в мене Intel, проте хочеться конкуренції на ринку, а AMD трошки не стягує в технологічному плані.
Проскакують новини про всякі жорскі диски на 4 Терабайти, а також на HDD з пластинами на 1 Тб. Прикольно, проте з широким інтернетом, взагальному, потреба для такого юзера, як я такої кількості пам'яті, наразі, відсутня.
В Твітері, вчора панував депресивний настрій в зв'язку з навчанням, взагалі настрій в людей, досить часто, поганий.
Розбилася російська хокейна команда. Шкода, ВП.
Розгромили офіс компанії з друку футболок. Якась незрозуміла причина.
Помітив, що я тепер рідко дивлюся телевізор, а також не знаю, які реклами йдуть по ньому. такі і такі.
Хочу відмітити, що СТБ молодці, зняли і тепер крутять 4 шоузважені та щасливі, танцюють всі, ікс фактор, фермер шукає.
А також, почалося навчання в університеті. Це мій останній рік, надіюсь, буде успішним.

Немає коментарів:

Дописати коментар