вгору

оперативний блогер

21.06.11

Бігав, від неробства.

Не було, що робити, ганяв по місту. Погода була гарна для цієї справи, холодно. Не дуже прієш і падав дощик. Вчепилась нагла фігня побігати під гору. По рівнині гнати просто, а під кутом це щось.
Отож я побіг на Високий Замок, оскільки не далеко від хати і під гору. Що казати, відчуття - супер, до половини Високого Замку добіг, далі було якось не цікаво, збіг і побіг на Лису гору, ту, що збоку. От тут то я і здох. До половини її добіг, а далі само по собі перейшло в хотьбу. Заліз я на гору з прекрассним відчуттям, що от тут то я і окочурюся.
Відчуття, класні, ноги ніби виснажені, але тримаються, серце, яке в мене слава Богу більш-менш здорове нормально, а от легені. Чую, що не стягують і я чую, що задихаюся. Але який кайф стати, зупинитися і тупо постояти, навіть сідати не хочеться, але постояти пару хвилин і віддихатися - оце кайф.
Далі вже я збавив темп і помаленько побіг собі до Шевченківського Гаю. Все класно, стандартно добіг до якоїсь станції, звернув на ліво біля турнічків і спокійно побіг протоптаною дорогою до дзюри в плоті. Дорога до дзюри і від дзюри гарно витоптана, бігти приємно. Забіг і оббіг навколо цей Гай. А там багато старовинних хат різних українських культур. Реально, я думав, що Шевченківський гай трішки менший, а виявилося, що величенький. Якщо пішки ходити і роздивлятися хати помаленько, займе багато годин.
Вибіг я стандартно через вже парадні ворота з підозрілим зоровим супроводом охоронця на брамі. Звісно, мене він не впускав. Вибіг і почався дощик, кайфовий і освіжаючий.
Погнав я на Личаківський цвинтар, оскільки не далеко звідти, а також хотів я подивитися на деякі могили.
Забіг я стандартно, збоку, там навіть ворота з колодкою були, але чогось відкриті. Точно не знаю, можливо вхід в Личаківський цвинтар і безкоштовний. Пробігся до польського  меморіалу Орлят. Що казати, зробили просто суперово, таблички всюди, де не стати на тебе дивляться, непогана симетрія збережена. Побіг я на вихід, ще раз оцінив могилу І.Франка, чогось вона з пам'яті була трошки більшою. Вибіг з цвинтаря і побіг додому.
Прикольно і не довго, зайняло все 80 хвилин, пробіг я 13 кілометрів.

Немає коментарів:

Дописати коментар