вгору

оперативний блогер

17.05.11

Розвиток мозку іграми.

Яким я б там дибілом не був, але я вважаю, що комп'ютерні ігри і люди, які грають в комп'ютерні ігри будь яких жанрів є розумово розвиненішими від тих, які все життя не грали, не пробували. А ще гірший варіант, коли просто тупо ще й створюють табу на них не тільки для себе, але й для оточуючих. Зазвичай батьки для дітей.
Як би не було, в будь якому випадку варто хоча б кілька годин на тиждень пограти в якусь улюблену забавку. Чи то шутер для розрядки чи ММО для спілкування і веселого проведення часу. Мене оточують велика кількість людей, 80% з яких просто не грають в ігри. От, проблема в тому, що не в всіх життя складається, як в якихось мелодрамах любов і все таке чи фільмах де герої виграють бабло і живуть довго і щасливо. У більшості все зводиться до монотонних буднів і не хепі енду.
Так, що дають ігри. Ігри дають і діють, як мінімум: антидепресант, тема для розмов, розвиток реакції, розвиток роботи в команді, пришвидшення виконання поставлених задач. На жаль не завжди якісно.
А взагалі, як мінімум, замість того, щоб бухати, можна сісти і вбивати час в якійсь грі. Чим погано, нікому і нічим не погано, а якщо якась мережева гра, то й користь іншим...
В житті, якщо дві людини грають в одну гру, як мінімум це нова тема для розмови. Ну, я може й тупак і мені 20+ років і які вже ігри можуть бути, але яка різниця.
Треба перемикатися на щось, а ігри варіант прийнятний. Головне цікавитись чимось, а не бути овочем :)

2 коментарі:

 1. Ігри різними бувають)

  Наприклад, найскладніший квест за моє життя, це напевно "Відмазатись від армії".

  Ну є ще всілякі пікапери, в яких по суті це теж гра - знімати тьолок. Дебільно, але не просто так цим займаються, затягує видно, як вов))

  Для декотрих все життя просто суцільна через квестів))

  Ну і ачівменти звісно))) Типу там, прогуляй весь семестр і здай після цього сессію. Будеш студентов 50лвла )))

  Для чоловіків дуже популярна гра - автомобіль. Мона зрівняти з моорпг. Тільки ти не чара в вов прокачуєш, а тачку свою))

  Ну а хтось на пк ігри шпіляє, а хтось і там і там встигає. Ну карочі, ясно)

  Реальних абалдуїв, які просто бухають не так і багато.

  Ось чесно не знаю таких.

  Знаю ровесників, в котрих вже язва шлунку була від алкоголю, але при цьому вони так непогано життя будують. Так що...

  ВідповістиВидалити
 2. Я також, якщо якісь проблеми просто намагаюсь ставитися до них, як до квестів.

  ВідповістиВидалити