вгору

оперативний блогер

11.02.11

Як вибирати техніку. ware

Взагалі, в жодному разі не варто йти в стаціонарні супермаркети електроніки, гіпермаркети всякої продукції. Ніколи не варто слухати консультантів в них.
Треба полізти в інтернет магазин чи в портал, як price.ua чи hotline.ua і проробити порівняння цін.
Беру бюджет, виставляю діапазон і шукаю найбільш обговорюваний і найпопулярніший з позитивними відгуками товар.
Інтернет магазини - найкраще місце купівлі товарів, оскільки серед них конкуренція велика і жоден з них не зробить нездорової націнки.
Адже як працюють стаціонарні супермаркети: беруть товар, 100% націнка і вічні 10-60% знижки на все.
Лажа повна, але якісь дрібні товари, все ж і там купити можна.
Комп'ютери - ніколи.

1 коментар:

 1. > Ніколи не слухати консультантів
  Та й чого, можна послухати, купувати ж необов’язково, а вони (якщо дійсно розуміються на товарі) можуть часто щось добре порадити

  > проробити порівняння цін
  Порівнювати по ціні можна, але це не завжди хороший метод. А порівняння по інших характеристиках теж не завжди добре, бо не всі фільтри є, і кожен товар має свої нюанси.

  > шукаю найбільш обговорюваний і найпопулярніший
  Не завжди найпопулярніше - найкраще. Наприклад коли купував ноут, то хотів обов’язково з матовим екраном, але вони непопулярні.

  > Інтернет магазини - найкраще місце купівлі товарів
  А якщо ти купив хард, а він виявився несправним? Пішов в магазин - і поміняв на справний, а у випадку інтернет-магазину це напряжніше. Крім того можуть бути нюанси із гарантією.

  А загалом ти правий, коли хочеш купити щось хороше, тобі доведеться повністю вивчити ринок, передивитись купу оглядів, порівнянь, форумів, відгуків.. На все витратити які мінімум декілька днів. І в кінці ти маєш отримати неземну насолоду що купив саме те що хотів :)

  ВідповістиВидалити