вгору

оперативний блогер

06.02.11

Це сталося.

Цей блог врешті решт таки заробив 100$ на рекламі. Адсенс - суперова система, якщо вміти нею користуватися. Прибуток взагалі сильний, а саме коли клікають на файну рекламу, можна рубати 70центів - 1$ за клік. Проте я нуб, не вмію користуватися нею, а отже успішно прибрав з поля зору. Наступні 100$, прогнозую накапають десь о 2017 році, що несерйозно.
Взагалі почав і займаюся по програмі, яку виклав постом нижче, реально важко, проте кайфово і викликає здорову залежність. Цікаво зацінити результат до березня.
В житті думаю, що я можу робити і як заробляти гроші. Все ж 20 років, а сам кусок непотрібного безробітного м'яса. Поки всі ідеї, як не тупі, то важкі в реалізації.

Був на FOSS Lviv, трошки писав в твітер, буду на Social Media Camp, щось робитиму на місці. Написав щось 5 маленьких статей в українську вікіпедію.

Чогось хочу оновити комп'ютер і монітор, хоча ніяк не можу зрозуміти для чого, а взагалі останнім часом вивчив комп'ютерний ринок ціна/якість/споживання досконало. Зробив висновок, які погані і дорогі і не збалансовані для ігор комп'ютери нам пропонують в супермаркетах електроніки. Кому треба комп'ютер, купити комп'ютер - звертайтеся.

6 коментарів:

 1. Вітаю з першою сотнею!

  ВідповістиВидалити
 2. Так, не серйозні заробітки. У мене також не клацають майже. Читав що в англомовному інтернеті це приносить набагато більші прибутки.

  ВідповістиВидалити
 3. цікаво за скільки часу блог з нульовими показниками заробив на адсенсі 100$ ?

  ВідповістиВидалити
 4. Ця штука не дуже вигідна для російськомовних та україномовних ресурсів. Я за три роки назбирав 17 єврів. Зрозумів що це повна лажа і інколи продаю постові. Та й взагалі такий вид заробітку мені не цікавий і всі отримані кошти таким чином я кидаю на оплату хостинга. Інколи ще мобільний поповнюю.

  ВідповістиВидалити
 5. > Ця штука не дуже вигідна для російськомовних та україномовних ресурсів

  можливо для блогів і не вигідно, і то, поки йде справа про невелику відвідуваність.

  А взагалі і на україномовних сайтах можна заробляти на адсенсі.

  Просто чого ж ви хочете, з такою відвідуваністю. А щось робили щоби збільшити? А щоби покращити (не лєві запити)? А щось вклали?
  Ну от.

  Хочете заробити на блогах попростіше не вкладаючи бабла, робіть блоги на комерційні тематики, і не один, а декілька, а краще с десяток. І працюйте. І буде бабло.

  А так не очікуйте, 5-10 постів в місяць аби про що, будуть монетизуватись)

  Сорі за те що вумнічаю. Просто нефік біткатись на вигідність. Я чисто на україномовних сайтах на адсенсі підняв чимало. Так, на англомовних більше б підняв, але що робить.

  ВідповістиВидалити