вгору

оперативний блогер

16.01.11

Новий квіп. qip

Ставте новий квіп.
квіп інтерфейс
Вічно зустрічався з проблемою, що деякі знайомі "сидять" тільки Вконтакті, інші в Асьці, дехто в google talk. А тепер (вже давно) є можливість тримати їх всіх в одному місці.
Стільки часу він був, а побачив, що він підтримує купу протоколів тільки сьогодні. Вічно заходив на вконтакті з браузера, до клієнта google talk взагалі доступу не мав, а тепер всі знайомі в одному місці і зручно відсортовані. Чат зі всіма такий самий, як і в асьці.
Все, що треба було зробити, позалогінюватися в тих всіх сервісах.
квіп логін

Дивно, що в них, на сайті тільки й пише всюди про різні протоколи, підтримкм соц. мереж Вконтакті Фейсбук, а я ніразу й не звернув уваги на це і що це буде дуже зручно. 
Працює все прекрасно, тільки скайпу нема(.
qip, квип скачать, квип статус, квип 2005, qip ru 2010

6 коментарів:

 1. фтопку icq/qip, скайп кермує. в скайпі є хороший голосовий і відео зв’язок, можливість зробити чат, редагування/видаляння повідомлень, доставка offline повідомлень.

  ВідповістиВидалити
 2. Ти ще забув написати, що й голосовий зв'язок там є)) А ще про метаконтакти згадати б - квіп сам визначає до якої мережі надіслати повідомлення. Але, звичайно ж, скайп насправді зручніший та функціональнший.
  P.S. Локалізацію зробив. Брати тут http://webknjaz.com/info/ideas/translations/qip-2010/

  ВідповістиВидалити
 3. До речі, було б непогано ретвітнути це http://twitter.com/webKnjaZ/status/26670305879531520
  аби в наступний білд може підкинули по дефолту..

  ВідповістиВидалити
 4. Ніколи не розумів чого всі так не люблять квіп. Нормальний багатопротокольний клієнт з простим та зрозумілим інтерфейсом. Не такий дибільний як оригінальна аська та всілякі тріліани.

  ВідповістиВидалити