вгору

оперативний блогер

09.11.10

Чекаю недочекаюся.

Іноді чекаю, коли станеться та чи інша подія, іноді вона стається і приємно тішить, хоча я її не чекаю. Але сьогодні День української мови, тож я скоро врубав блогер і набираю цю публікацію. Не знаю, як минулого року, але ніби підтримав також. Підтримати легко, написав щось українською і гуляй сміло. Приємна подія. В мене, загалом є кілька таких подій, які я чекаю, не чекаю, але вони приходять. Які саме? Щорічне Євробачення, десь навесні. Також туди вже можу віднести цей день, 9 листопада. І останнє це олімпіада раз в два роки, незалежно яка, літня чи зимова, я їх всіх люблю. Загалом є ще купа свят, які я не дуже люблю. 
Буває, ще всякі речі, яких чекаю. Вже третій місяць, чекаю, що мені поремонтують інтернет укртелекомівський, мабуть ніколи не дочекаюся. Чи коли завантажиться той чи інший контент, гра це чи фільм. Туди ж коли вийде та чи інша гра (фільм), оце очікування справді болюче. Blizzard) Реально багато людей чекало Starcraft 2, зараз 10ки мільйонів чекає Wow Cataclysm і так далі, я можу віднести себе до них. 
Є речі, яких не чекаю і надіюся, що настануть пізніше чи щоб довше не наставали: щотижня кінець вихідних; сесія зимова(літня), мій день народження, новий рік, але чим менше чекаєш, тим швидше прийде. Час, зараза, йде.

Немає коментарів:

Дописати коментар