вгору

оперативний блогер

12.09.10

Я ідіот?

Ось таке цікаве питання. Не знаю, але навряд можна знайти людину, яка сама по собі може бути нормальною. Самого себе ніхто не оцінить, а точка зору знайомої людини чи психолога не може бути об'єктивною. Оскільки хто-зна, чи знайома людина чи психолог не ідіоти. Такі цікаві ідеї висвітлені в фільмах, де здорових людей закатують в псих лікарні і ні до чого не придерешся, оскільки. Здорова людина, думаю спочатку буде буянити, кричати, що вона здорова. А лікарі зроблять висновок - неконтрольована агресія. Якщо вести себе тихо, висновок буде більш менш тим самим. Ну і ніяк не викрутишся. 

Друга ідея полягає в наступному. Ось є топові боксери, тенісисти ітд ітп. Для прикладу бокс. Коли я дивлюся на себе (скоро 20 років), я впевнений, що з сьогоднішнього дня якщо я буду тренуватися весь час, я всерівно не матиму жодних шансів перебоксувати Володимира Кличка. Але, якщо почати зі мною працювати просто з 4-5 років. Весь час займатися боксом. Всерівно, з моїми генетичними даними буде дуже важко, оскільки спортом мене прийдеться витягувати (ріст, координація рухів, постановка психіки). Врешті, якщо не стягну і зламаюся, нічого не вийде... То як курка, одна м'ясна (велика, але несе малі яйця), одна несучка (мала, проте яйця великі). 

Третя ідея - адаптації. Чим більше себе навантажувати, тим легше буде жити. Якщо взяти розумову діяльність, то зрозуміло. М'язеву - розкачка. Загартовування організму. Зростає витривалість
Абзац 2. Внутрішні ресурси організму саме ця фігня одна з найважливіших. Є три сторони. Розумова діяльність, фізична діяльність, секс. Просто напросто всім підряд займатися не вийде. Все це страшно виснажує організм, проте по черзі можна. 
Абзац 3. Загартовування. Люди не повинні надмірно одягатися. Одягу мусить бути така стільки, щоб людина не пріла займаючись мінімальною фізичною діяльністю чи при хотьбі. Проте, вбираються так, щоб комфортно було нічим не займатися, тобто чи сидіти. Врешті, тому й хворіють часто.

Немає коментарів:

Дописати коментар