вгору

оперативний блогер

13.07.10

Самозахист

Є група людей, в основному - викладачі, аспіранти, вчителі. Ті, що вчать.
Вони бояться, коли молодші особи намагаються говорити з ними хоча б на рівні.
Коли молодші особи взагалі намагаються встановити щось, що б трішки відрізнялось від їхніх заїжджених десятилітніх правил.
Їхній самозахист проявляється в баченні молодшої особи хамом, прирівняно до гамна. Також починають вчити жити і намагаються зламати молодшу особу, зробивши її собі подібним.
Молодшим особам поради:
1. не вступати в полеміку з такими особами.
2. лише виконувати їх правила
3. відповідати: так, буде зроблено і не вживати епітетів, порівнянь.
4. ніколи не проявляти власних ініціатив.

Сорі, багато тут про мене...

15 коментарів:

 1. Ти заплющуєш очі. А коли розплющуєш - опиняєшся знову в 11 класі на уроці української мови. Котрим з цих правил ти скористаєшся?

  ВідповістиВидалити
 2. Важке питання, цих людей зламало життя. Їх вже ні в чому не переконаєш. Буду сидіти і так реагувати, оскільки вони тільки добиваються, щоб з ними хтось посперечався і в кінцевому результаті їх же послав нах. Ці чотири правила почну тестувати з сьогоднішнього дня, подивлюсь що з цього вийде.

  ВідповістиВидалити
 3. Фігові правила - звикнеш от так просто "виконувати", сам себе зазомбуєш, а так хоча б пручаєшся. Власне, назвав зараз ціль таких осіб. а потім прописав їх у вигляді правил. І кому тут краще?

  ВідповістиВидалити
 4. Інший варіант не працює, вже 5й рік підряд для таких ідіотів я - хам. Пішли вони нах. Всі. Їх краще просто уникати.

  ВідповістиВидалити
 5. "Їх вже ні в чому не переконаєш". Твоя ціль не вони, а ти. Треба себе переконувати, а не їх. Треба собі свідомість нормальну зберегти, а не їм почистити. Будемо підкорятись, рано чи пізно повіримо в те ж саме, що вони і через 20 років встанемо на їх місце. Петрівна дура :)

  ВідповістиВидалити
 6. Я ніколи таким не буду і не стану на їх місце!

  ВідповістиВидалити
 7. З такими правилами... Хоча б вже не радь такого! Для них ти може й хам, але не перший й не останній, й завжди таким для них будеш. Чи тебе це зачіпає?

  ВідповістиВидалити
 8. Може й зачіпає, сам не знаю. А чим погані поради в відношенню з ненормальними людьми? Якщо просто сприймати досить серйозно тих людей, психіку ковбасить сильно.

  ВідповістиВидалити
 9. Не треба сприймати їх серйозно (а може й треба, хто зна - це не має значення). Ці люди нормальні. Вони просто виросли в інший час, вони тверді за свої переконання, навіть, якщо ті хибні - тоді інакше не "навчали" людей. Зараз вони для нас ледь чи не "вороги", але твої правила - це вже підкорення, їм іншого й не треба, тому ти суперечиш собі, радячи таке, імхо

  ВідповістиВидалити
 10. Я не розумію чим нейтралітет нагадує підкорення. Може я чогось не розумію.

  ВідповістиВидалити
 11. Кожен думає, що він нормальний, навіть я... але завжди знайдеться точка зору збоку, яка скаже, що це не так, залежно від стану цей процент змінюватиметься.
  (приклад) І в школах, завжди є "класні вчительки" і "ото дура".

  ВідповістиВидалити
 12. Я не вважаю себе нормальним, але для підлітка це нормально, так, не до теми.

  В твоїх правилах видно не нейтралітет, а підкорення. Можливо ти вкладав у цей свій сенс - я ж лише кажу, що видно іншим, стороннім оком.

  ВідповістиВидалити
 13. так, конкретно мені. інших очей не маю :)

  ВідповістиВидалити
 14. Система, така система.
  Мабуть погоджуся з правилами. За відсутності можливості уникнути таких людей потрібно просто угукати, кивати головою і "уважно" слухати. Переконати їх неможливо.

  ВідповістиВидалити