вгору

оперативний блогер

23.06.10

Мандраж

Кому та фігня потрібна, взагалі навіщо ця функція організму? Якщо брати будь-яку дію, яку прийдеться зробити в житті, той мандраж просто тупо підсирає у всьому.
Ок, я прийшов на екзамен. Ну як вже вивчив чи знаю вже більше не знатиму. А всерівно СЦИКОТНО і всю ніч (перед ех) кручусь, заснути не можу.
Маю також мандраж при початку розмови з ким небудь. І пофіг хто б це не був, незнайома, знайома людина, тупо продавець в магазині, і пофіг хто б це не був.
Звісно, ми народжуємось такими і нас не зміниш. Якщо людина народилась сцати всього, то так і буде. Вихованням, єдине, можна пригострити чи затупити ту непотрібну функцію. В моєму варіанті вже пізно, доводиться боротись з собою особисто.
Не навиджу мандраж, намагаюсь побороти.
Треба буде замутити собі якесь правило: через день чи раз в тиждень чи раз в місяць поставити правило НІЧОГО не боятися, просто жити, як в РПГ, де завжди є респавн.

2 коментарі:

 1. Для чого? Щоби мінімізувати ризики. Не просто ж боїшся, а обдумуєш той екзамен.

  Страх при розмові з незнайомцями і т.п. можна побороти. Гугли "Страх общения с незнакомыми людьми"

  Наскільки я знаю це взагалі зав’язано на будові супер-его, а це досвід і моральні установки.

  Взагалі досвід рулить, тут до речі може допомогти алкоголь. Варто декілька раз в якому клубі підвалити бухим до тьолок (які тебе відшиють звісно) - і знання того, що нічого поганого не трапилось - зробить своє діло. (головне не наодинці при цьому бухати)))

  Чому такий приклад - тому що він напевно найважчий :)

  Взагалі коли позбуваєшся страхів - починаєш розчаровуватись. Коли все просто - не цікаво.
  Так що і в мандражі є свої плюси.

  Головне не зациклюватись.

  ВідповістиВидалити
 2. Та тільки в житті немає респавна. Того і мандражуєм))

  ВідповістиВидалити