вгору

оперативний блогер

14.06.10

Пробігся Львовом 17.6 кілометрів

Здав екзамен на 5. Щось злий був, не було що робити. Взяв сраку в руки і пробігся на Червоної Калини(Сихів) і назад. Загалом вийшло 17.6км.

P.S Я бігаю без майки. Якщо побачите голого ідіота, який бігає фіг-зна чого вулицями Львова, то це я)
Далі під катом купа пошлої, тупої і просто фігні і подробиць.
Ню, бігаю я голий. Якось, (поки живу в центрі ) спочатку не скидаю майку, але далі жарко стає, тож стає впадло, знімаю майку, вибігаючи з центру засовую за штани/шорти.

Сьогодні, вибігаючи взяв десятку. В шортах, майці, трузах, кишені не було. Спочатку намагався в шкарпетку втикнути. Але це гривні, почало пекти(хз що на тих грошах водиться), запхав тупо в кросовок. 
Біжу, то спочатку норм, свіжий, далі починаю потіти, вибігаю з центру і продовжую бігти топлес.
Все ок, якби я не привертав уваги, а увагу я привертаю сильно. По перше бігаю, уявляю яка міна в мене на харі під час того. 
Окрім цього, все обличчя і спина в мене страшно інтенсивно покриті прищами. Також, я себе мучу, качаюся, то тулуб є відносно накачаний. 
Пробігаючи парками і різними населеними районами, де гуляє багато молодих мам з дітьми, діти вічно задають питання: чому той дядя біжить чи чому той дядя голий біжить і так далі.:)
Ок, про собак мовчу, деяким пофіг, деяким не дуже.
Пробіг я пів шляху (я в Сихові), почав накрапати дощик, продумав, а мо зупинитися, купити і випити сочку. Згадав, що маю десятку. Вийняв її... стан в неї був не найкращий.
Протерта, негарна, з болотом). Взав, трошки покупав в калюжі. Болото відмив, ніби виглядала краще. Лякав людей) - Йшов голий, з десяткою в руках(намагався висушити щоб прийняли).
Підійшов і знайшов ларьок. Все клас, а ще класніша продавщиця. Зараз тепло, то вона в такому низькому короче хз чому і видно саме декольте. Через рамку ларьки її низу і голови не видно. Склалося враження, що я замовляв сочок в цицьок).
Здачу з десятки я поклав в... иайже труси, підкладку між шортами і трусами. Не ризикував знову так пофігачити купюри після чергових 8 кми. Там, непогано зберіг їх.
Такий файний і потний біг додому. Почали ставати ватняними ноги на спуску по зеленій. Фіг з ним біг і біг, забіг страшний потний, замучений, голий в центр міста, Проспект Свободи. Мені вже якось всерівно було на оточуючих сорі.
Розважив трохи своїм виглядом пасажирів маршруток, які з нерозумінням втикали на ідіота, який бігає голим містом, а вони своєю мімікою мене).
Отакто, якось добіг, напився, з'їв бульби з підливкою,(реально починаєш цінувати смак їжі після пробіжки)  скупався, тепер я чистий і пахучий.
Такі справи ЛОЛ.

6 коментарів:

 1. Теж коли злюся, то бігаю. Щоправда на 17км мене не стане

  ВідповістиВидалити
 2. Збав темп, Там найцікавіше починається.

  ВідповістиВидалити
 3. Вітаю з черговим досягненням! Чекаю не дочекаюсь, коли з’явиться новий пост в стилі "Пробігся Грецією 42,195 км".

  Так тримати!

  ВідповістиВидалити
 4. [Чекаю не дочекаюсь, коли з’явиться новий пост в стилі "Пробігся Грецією 42,195 км"]

  ХD!

  ВідповістиВидалити
 5. Почав бігати. Правда об’єми в мене дрібні, до 1-3 км. І то легені назовні вилазять.

  Сьогодні бігав, прийшов додому а води нема
  досі сижу чекаю
  FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

  ВідповістиВидалити