вгору

оперативний блогер

19.01.10

О, а як виглядатиме сліпий інет

Цікаво мені, як сліпа людина може сидіти в інтернеті. Добре нам, ми всі, зрячі, маємо доступ до великого куска інфи... Треба придумати, як замутити для сліпих інтернет. Ну, єдина різниця між ними і мною(зрячим) - бачення всього. Тож вирішити цю проблему треба і вийде забезпечивши відтворення інформації, яке зможе обробити сліпа людина. Введення - не проблема, оскільки сліпому буде легше від зрячого працювати навіть зі звичайною клавою.
Ок, ідеї. Варіант - забезпечення виведенням інформації на спеціальний монітор, який буде рельєфно змінюватися, в відповідності до даного тексту. Сама інфа, я думаю має бути спрощеною, сам інтерфейс має бути подібним до первісної мобільної версії сайту. Все автоматично прекодовується. Читатимуть сліпі це все відповідно пальцями т.зв Шрифт Брайля (гляньте, як це все просто... вивчити можна за тиждень)... Пристрій виводу єдине замутити і вперед.
О, ще, не знаю конкретно, як сліпі читають, але можна: ліва рука зчитує інфу, права вводить. Геніально і просто.
З вводом можна все те саме, що й робота в безмишковому режимі, єдине замутити кнопки переходів у ввід веб адреси, полів на відповідних сайтах і т.д. Все легко, але поки ще, вроді, ніхто того не зробив.

Немає коментарів:

Дописати коментар