вгору

оперативний блогер

02.01.10

Все дуже сіре.

Якось так все цікаво і сіро виглядає, ті проекти, ті сайти, ті відео, які є знятими і записаними в Україні і українцями. Якісь сірі тони і фарби в моєму баченні. Завжди ті сайти роблять наші люди суто на ентузіазмі... Та й взагалі, роблять це люди, які або не знайомі з графікою чи дизайном, або ніколи на це не звертали увагу.
Ye.
Також, до теми, прорекламую... можливо 1 хост таки захоче і зайде туди, сайт з анекдотами... Роблять мої одногрупники, дизайн там жахливий, хостинг якийсь халявний, проте можна наповнювати його всім бажаючим. Хто хоче почитати, додати свої анекдоти, вам туди:
http://smile.wpoonline.com/
Є, також, до теми анекдотів,  Домашня Сторінка Lukom'а! містить багато цікавих, а головне більш-менш якісних анекдотів, які цікаво почитати. Все це там.
http://lukom.org/Pages/MiniAnekdotes.aspx
Ну там, сторінка анекдотів є досить крутою, оскільки за кожен з них можна проголосувати. Також реалізована фільтрація за рейтингами, що є не менш важливо.
А взагалі сам сайт є прикладом для наслідування, оскільки зроблений самостійно. Це не якийсь CMS, який заполонив наші тенета.
Якщо повернутися до сайтів, просто мене останнім часом дивує наскільки великий ентузіазм є в деяких українців. Ось наприклад Maque http://maque.org.ua/. Ну там просто дуже круто, він робить, робить, випускає і випускає більше сотні вже уроків з веб-дизайну українською.
Блогери, дуже всі поперекочовували на Twitter. Супер, розвивається але...

2 коментарі:

  1. ти дибіл!!!! і твій сайт - гамно!!!!
    перш ніж інших обсирати подивись на свій сай та дизайн!!!! ти хоч би сам кусочок коду того написав і не згадуй тут системи CMS! вчись ЛАМЕР!!!!!!!!!!

    ВідповістиВидалити
  2. мав би совість таке писати! ЦЕ ЛЮДИНА ЯКА ЗДАВАЛА МОї ЗВІТИ ПО БД

    ВідповістиВидалити