вгору

оперативний блогер

05.11.09

Зомбіленд. Zombieland.

Фільм "Зомбіленд" чи "Ласкаво просимо в зомбіленд". Rezenzija.

  • Знято в 2009 році.
  • Тривалість 84 хвилини.
  • Жанр: комедія / жахи.
  • Бюджет $23.6 мільйонів.
  • Збори в світі $81.7 мільйонів.
  • IMDB: 8.2/10 24,638 голосів, 188/250 місце.
  • kinopoisk.ru: 7.8/10 6469 голосів.

Фільм починається непоганим вступом, розказує цей хлопець, ніби це вже не Америка а зомбіленд, оскільки люди всі зомбі. Далі йдуть непогані титри зі сповільненям. Починає він розказувати, яким способом всі люди стали зомбі. І чому саме він ним не став. Тому, що жив він за певними правилами, яких назбиралося десь більше тридцяти і які він заносив в свій щоденник.


В першому епізоді він, хлопець з двостволкою,
який роздумує чому він вижив і яким він був нещасним. Це епізод підтвердження його правил. Правило№3: бійся туалетів. Підходить він до туалету на заправці і, з нього вискакує негр-зомбі, потім приєднується баба-зомбі і починають ганятися за ним. Стріляє він бабі в плече. Якось він заліз в машину і втік. Далі в машині вилазить з заднього сидіння зомбі, він врізається в вітрину, зомбі вилітає через лобове скло, підтверджується Правило№4: пристібайся. Зомбі починає лізти до нього, він перезаряджається стріляє. Вилазить з машини, зомбі ще дьоргається, стріляє і підтверджує Правило№2 контрольного пострілу.

Яка подальша мета була в головного героя, в наступному епізоді він продовжує тим, що добирається до Коламбуса, оскільки там його родина і йому було самотньо. По дорозі він зустрічається з вбивцею зомбі з Талахасі. Талахасі і Коламбус так і познайомилися і поїхали разом, їм було по дорозі.


Зупиняються вони біля фургона з пончиками, Талахасі був помішаним на пончиках "Твінкі" і гасав країною шукаючи залишки цього продукту. Фургон був повний пончиків "Сновбалс", Талахасі обматюкав їх. Коламбус з'їв один і згадав, що він хоче покакати. Самі вони посеред поля, проте американець у країні повній зомбі не буде срати посеред поля біля дороги і вони їдуть до туалету на заправці.


Тут, сидячи в туалеті він згадує, як все почалося. Ніфіга він не досяг, сидів він в варкрафті, до нього вривається дівчина, за якою гнався і покусав бомж, вона засинає йому на плечі, прокидається він і пона вже за ним женеться, вбив він її давши їй в голову кришкою бачка унітазу.Зрозуміло стає і звідки той вірус. Виявляється, скажені корови зробили людей скаженими зомбі. Далі два геніальні епізоди. Перший, це вони обговорюють де залишилися люди, все закінчилося анекдотом про пінгвінів від Талахасі. Далі в машині, починають обговорювати, кого останній раз трахнув Коламбус, хлопцеві ніяково і скорчився ніби не поняв питання. Тоді Талахасі розказав всі синоніми цього процесу, щоб до хлопця дойшло. Закінчився діалог тим, що побачили на дорозі, як зомбі-баба їла мужика посеред дороги.

Поїхали далі і приїхали до супермаркета посеред дороги. В супермаркеті перебили десь 4-5 жирних зомбі в своєму стилі. І тут ні з того ні з сього, з'являється з підвалу супермаркета дівчина. Коламбус зразу ж влюбився в неї. Ніби її сестру покусало зомбі їй треба допомогти вбити її.Далі все відбувається безглуздо, ті дівчата відбирають в них зброю, машину і надіються попасти в парк розваг, старша сестра хоче допомогти молодшій, адже та не встигла побути дитиною, оскільки маса зомбі навколо, а до того займалися розводом людей. Епізод, як вони розводили заправщика на заправці.Талахасі і Коламбус знаходять нову машину місцевої шпани, повну зброї, їдуть далі, знову в дівчат ламається машина, знову вони викрадають машину, але тепер вже продовжують їхати вчотирьох. Зупиняються вони в магазині сувенірів, успішно розслабляються там, трощачи все, що тільки там було.


Приїхали в Беверлі Гіллс. Пішли в гості до самого Білла Мюррея. Того ж самого Моррея, відомог меніо за фільмами "День Бабака", "Осмосіс Джонс" "Osmosis Jones", який виявилося ще був живим, проте загримованим під зомбі. Захотілося йому налакати Коламбуса, проте хлопець був на поготові з двостволкою, успішно вбиває Мюррея пострілом в живіт. Постояли, поржали з того, як Мюррей вмирав, скинули труп з балкона його дому. Ввечері душевно порозмовляли, закоханий хлопець танцюють, воркують, йдуть спати.

Зранку встають Талахасі і Коламбус і виявляють, що дівчата взяли машину і звалили в парк розваг. Вони приїхали ввечері, собі успішно врубують атракціони і старша сестра починає кататися з молодшою. Всі зомбі навколо, звісно побачивши світло і рух почали збігатися до парку. Такі здивовані в них пики, ой блін і з чого б це посеред ночі зомбі прийшли в парк розваг, який ні з того ні з сього запрацював. Починають відстрілюватися, відбиватися, втікати, ясно стало, що їм не втекти, залізли і всілися на атракціон.

Тут закоханий Коламбус, всупереч правилу не геройствувати, їде їх рятувати, Талахасі також змушений був їхати, хоча й не хотів після того, як Коламбус пограв на почуттях, поїхали, врятували їх, герої.
Висновок: Стандартний американський треш. Жанр точніше комедія, до жахів там далеко. Але я люблю американський треш. Не знаю чому цей фільм настільки отримав хороші оцінки на IMDB, зомбі там ніякі в порівнянні з Resident Evil, смішно іноді стає тільки від безглуздості дій персонажів. Популярність фільму, думаю, така завдяки рекламі, а не якості. Зомбіленд дуже цікаво дивитися спочатку. Але підходячи до кінця стає все нудніше і нудніше. Таке враження, що не вистачило ідей з зомбі, щоб розтягнути інтерес до фільму на всі 80 хвилин. Кінець став стандартно перетбаченим і нудним. Спочатку я побачив про цей фільм на сайті Гобліна. Далі непогані трейлери заставили мене в будь-якому разі подивитися цей фільм. Моя оцінка 6/10, дивитись можна, але їхнім зомбі до Resident Evil далеко.

Немає коментарів:

Дописати коментар