вгору

оперативний блогер

14.11.09

Poker


Онлайн-покер вже довший час є шалено популярним у світі. Це те, за чим дорослі американські дядьки просиджують вільний час і чесною працею нечесно зароблені гроші. В Україну справжній бум прийшов, як на мене, коли Ю., себто "вона", заборонила гральний бізнес. Тоді досить таки значна аудиторія середньостатистичних алкоголіків і дрібних бізнесменів пересіла з затемнених приміщень з гральними автоматами за компи з нетом.

На щастя в жодну з цих категорій я не потрапив. Але в покер граю вже два з гаком роки і в цій сфері деякі знання і досвід маю. Кілька місяців назад знайшов один хороший сайтик (точніше мені його показали), який безкоштовно роздає 50 баксів новим гравцям. Проходиш реєстрацію, відповідаєш на питання вікторини (вони там не особливо складні), відсилаєш їм фотку свого паспорта, регаєш аккаунт в одному з покер-румів і тобі через два дні приходять обіцяні 50 баків. Єдине, що зняти їх не можна, доки не пограєш достатню кількість роздач. А так - роби, що хочеш. Насправді я так і зробив :) Програв усе за один день, вирішивши, що раз гроші халявні, то можна і на дуже великі ставки пограти. Зіграв в хедс-ап на 33 бакса :) 

Найцікавіше те, що нічого вони мені за це зробити не можуть :) Більше того, це ще й дозволено (програти все нафіг). Кумедно вийшло, бо насправді жодного разу на реальні гроші не грав і грати не збираюсь. А вони мені дали можливість - на напівреальні пограти :) Кому цікаво, регайтесь тут. Заодно і мені може щось перепаде ;)

З.І. Покер настільки популярний, що коли я відправив листа самому собі на пошту і.ua з неї ж з темою "Poker", його в спам закинули :) При чому, моя ж адреса була в білому списку!

Немає коментарів:

Дописати коментар