вгору

оперативний блогер

12.11.09

Ютуб канали і цікаві відео. Mr. Freeman.

Давно вже валяється в чорновиках цей пост. Проте, написати про відео Youtube в одній публікації просто неможливо. Напишу дещо...

Почну з відео-мультфільма про Містера Фрімана, який весь час розказує з тамтої сторони про те, які ми нещасні чи про вчинки, які ми весь час робимо. В кожній серії цей герой намагається донести якийсь своєрідний меседж. Ну, я дуже не вникав в ці речі, а дехто навіть шукав заціпки в цьому відео. Вийшло три частини наразі. Цікаво? дивіться самі, його канал: http://www.youtube.com/user/MrFreeMan0. Містер Фріман.

Далі, хочу згадати про компанію, яка в оригінальний спосіб рекламує свій блендер, Blendtec. Дядько перемелює в своєму блендері все крихке і в'язке, від продуктів до айфона iPhone 3G. Посидіти, подивитися, можна. Канал: http://www.youtube.com/user/Blendtec.

Про свій канал говорити не хочу, не цікавий він нікому.Щодо популярних.


З ігрових, де все про ігри то рекомендую Machinima. Десятки нових ігрових відео щодня, мініатюр і так далі й далі http://www.youtube.com/user/machinima. Від них, зробили проект, проте вставили його в окремий канал WatchThisGaming. Там, щотижня показують по п'ять непоганих ігрових епізодів з Call of Duty. http://www.youtube.com/user/WatchthisGaming.Failblog можна згадати. Цікаві відео всіляких життєвих фейлів ... не підберу слово. http://www.youtube.com/user/failblog. Відео міститься багато, дивитися і сміятися можна довго.
Американський гумор чи що, я не в'їжджаю в нього. Якийсь там є Fred Фред. Хлопець пришвидшив швидкість відео, отримавши ідіотський голос і робить всіляку дурню. Дуже чомусь популярне.
Sxephil. Жанр - хроніка. Не розумію я чи мови англійської чи його чи чому воно настільки популярне. Ну говорить він швидко.
А взагалі на Ютубі чиясь морда, яка говорить в камеру, а ще якщо якась гарячо - сексуальна дівчина, стає популярним дуже швидко. Цього там багато.

Два найпопулярніших відео з WOW.
Відео:
Leeroy Jenkins 
Onyxia Wipe Animation. Зрозуміють не всі.
А цікаві відео? Просто йдіть http://www.youtube.com/videos?lg=EN&s=mp&t=a. Поміж кліпів і цікаві проскакують.
Ще перелічувати й перелічувати, якщо назбирається якісних каналів, напишу ще.

Немає коментарів:

Дописати коментар