вгору

оперативний блогер

11.11.09

Call of Duty: Modern Warfare 2


НОВИНКА!!! Вийшов в продаж новий Call of Duty, а саме шоста частина серії Call of Duty і друга частина Modern Warfare. Modern Warfare це Call of Duty в оболонці сучасної стрілялки, а не часів Першої чи Другої світових війн. Пропоную невеликий огляд.
Ця гра стала заключною грою 2009 року в жанрі fps (стрілялки від першої особи). Зробила її компанія Infinity Ward, видала компанія Activision.
Глянувши на графіку, яку ця гра пропонує, зразу хочеться сказати вау. Можливо стрілялки з кращою графікою в світі не існує... поки що. Вийшла й комп'ютерна версія гри. Думаю, щоб пішла гладко на максимумі, треба буде проц класу Core i7 і не одну а кілька відеокарт Nvidia чи Ati в комп'ютері. Непогано, доречі, взимку така система підігріває хату, не гірше стандартного радянського казла...


І до теми, вийшла ця гра до продажу гравцям в кількох варіантах. Від тупо диска в коробці до цілої бомби (престижне видання) з кількома брошурами, буклетами, справжнім (працюючим) пристроєм нічного бачення, якоюсь відрізаною башкою і каскою. Можна все вдягнути і відчути, що ти на війні з приставкою. Ну і чого тільки не придумають).

Графіка стала реалістичною, і цей процес, як завжди, невпинно розвивається. Що далі вперед, то реалістичні смерті і реалістичніше вбивати ворогів. З однієї сторони це супер, проте з іншої якось страшно. Скоро промальовані і згенеровані персонажі вмиратимуть не менш реалістично ніж в житті. Ну, в житті, нажаль знайдеться кілька людей з нестійкою чи несформованою психікою, що може призвести до плачевних наслідків.
ESRB, PEGI дало наступну картину:


 Звісно, шутер без скандалу, рідкість. Ось і відносно теми, згаданої вище. Є страшна сцена, якоїсь місії в грі. Ніби гравець виходить з ліфта з чотирма бойовиками і чорт-зна чому починають валити нівчому невинних людей, які стоять в черзі аеропорту. Якось кроваво, дико і трохи тупо. Але я б не хотів, щоб я стояв в черзі і п'ятеро озброєних придурків вийшло і розстріляло і мене і всіх в цій черзі.  Збоченьство чи ні... суть я зрозумів так.

Смерті все реальніші, нагадало мені зйомки після славнозвісного падіння СУ-27 у Львові. Від цього відео мені трохи стало незручно.
Ну, такі сцени захищені Agegat'ом, ніби віковим бар'єром. Ну, але яка  дитина введе свій реальний вік і який контент запропонує гра чи сайт для неповнолітніх... Відповідно і сайт їхній цим захищений і після того, як я народився першого січня 2003 в Америці,

Мене з успіхом викинуло на http://www.modernwarfare2.com/tooyoung.php

Я це ту янг, нажаль. Ну, я боюся своїх 18ти, майже 19ти років, проте ті гейти навряд чи когось зупиняють і діти, що б це не було, туди попадуть. Не правильний спосіб, а отже краще б його і не було.
А так, то непогано. Наскільки мені відомо, хоча я не грав жодного Call of Duty, за винятком першого, в Modern Warfare - Call of Duty 4, рубалися гравці активно, активно рубаються вони й зараз. Далі Call of Duty 5 World at War був непоганим. Думаю, Цей Кол оф Дюті буде ще кращим.
Хочуть непогано заробити на грі. А хто не хоче... Планують перевершити свій попередній рекорд з продажів першої частини, в 13 мільйонів копій. Незнаю чи це їм вийде, проте бажаю успіхуів, мені не шкода.
Що далі вперед, то й ігри мене все більше лякають. Колись гра, яка займала 700 мегабайт а хард мав 20 гігабайт була мега громіздкою, то тепер все серйозніше. Саме інсталяційні файли, якщо звісно хтось захоче качати безкоштовно, займають більше 11 гігабайт. Ну, це ще не так багато в порівнянні з Sacred 2, які втягнуло свої 19 гіг. Далі буде й веселіше, проте це вже буде в 2010.
Пара скріншотів і дякую за увагу.

Немає коментарів:

Дописати коментар