вгору

оперативний блогер

20.11.09

Порно дитяче заборонили в Україні.

Ну ок. Читав я багато разів про цей славнозвісний закон 404, про заборону дитячої порнографії в Україні на сайтах, всіх сайтах що я розумію.

Тут розповсюдження кореневе слово, ну і чого боятися...Тут конкретно визначили що таке дитяча порнографія.
Ну, я не виготовляю дитяче порно, мені всерівно.

Як?, Чому, мені немає на що час тратити і повідомляти про дитяче порно провайдеру, правоохоронні органи? По-перше я зобов'язаний на це тратити час?. Проїжджаючи далі - це абсурд, інтернет Україною не обмежується і цей матеріал знаходитиметься взагалі не в Україні і не є і не був виготовленим в нас.

І тут поїхали і приїхали. До чого. Провайдер має тепер право переглядати сайти, де я був далі повідомляти цю інфу правоохоронним органам і з можливістю мене нафіг засадити за це. По моєму це підглядання, як я сру в туалеті. Це страшно.
При порушені цього на нас накладатимуть страшні штрафи, такі, що я фіг зароблю за рік. Але, порно. Подумаємо, чи в Україні хоч один користувач інтернету, як не навмисно, то випадково не попадав на порнографічні ресурси?. Я впевнений, що 99,9% так. Тоді ми всі винні, нафіг фсіх засадити і оштрафувати. Це лише початок і закінчиться кінцем інтернету, якщо цього дотримуватися. Цей закон нічого не доб'ється, оскільки дитяче порно виготовляється не тільки в Україні, а всюди. Ясно, якщо провайдери обмежать доступ для нас - стане кінцем інтернету.

Я не хочу, щоб хтось слідкував за мною, я не хочу боятися. 
Виконуючи закон вище, хочу, щоб нафіг закрили доступ до цього блогу, оскільки цей блог - це малолітнє порно для мізків.

Доречі, я вроді знайшов, звідки та вся срань почалася. Якась Спілка молодих християн України. Не в'їду, якісь бабтисти чи шо.http://action.cmxy.org/. А, і.
Їхні блін погляди.
Якщо людина розумна, вона не переглядатиме порно взагалі, зокрема дитяче. Взагалі їхньому порталу рекомендую Встановити всій їхній спілці і організації софт, який заборонятиме порно на компі.
Також, Гугл зробив їм супер-пупер можливість: виключення всієї порнухи з пошуку. Ось вам пара скрінів, повстановлюйте на своїх компах і компах своїх скривджених дітей.1. Переходимо у налаштування пошуку.

2. Клацаємо на кнопку фільтрування порнухи.

3. І перед вами інтернет БЕЗ! порно, не тільки дитячого...


1 коментар: