вгору

оперативний блогер

31.10.09

Неймовірна інтуіція?

Подивився я відео на Youtube, про те, як один чоловік виграв мільйон фунтів на шоу "Who Wants To Be A Millionaire". Відійти не можу. Переглянути можна тут.
Починалося все стандартно, зіграв двоюрідний брат жінки - виграв 32k. Далі якось таки додзвонилися і їй вийшло попасти в студію. Зіграла вона - виграла 32k, пішла дуже не задоволена результатом.
І ось вже третій раз, з цієї родини на гру попав її чоловік. На вигляд тупий-тупий. Грає, перші 5 простих питань сяк-так, але правильно. Далі почалися проблеми на наступних двох питаннях і він спочатку просирає допомогу залу і дзвінок другові. Просто неймовірні емоції можна було прочитати на морді його жінки під час цього. Врешті, після того, як він відповів на ці два питання - сигнал про закінчення програми. На наступний ефір вони все обдумали і ретельно спланували. Прийшли вже в іншому сетапі. Серед нових гравців сидів якийсь ніби ботанік, також сидів один дядя з телефоном, його дружина. І почався цирк. Прочитав питання, далі каже, я не знаю відповіді. Про варіанти a,b,d - взагалі нічого не чув, а про варіант c - чув, але не знає чи то він. d - правильний. Бере 50/50. Залишається c,d. Знов каже, може с, може d (всі бачать, що зараз обере варіант. До цього моменту в студії ніхто ні разу не кашлянув.   Його дружина заметушилася, весь час втикає то на нього, то на ліво і повторює цю функцію. Вже чоловік хоче казати відповідь, як раптом вона ні з того ні з сього закашлялася, аж три рази. Опа, зразу її чоловік передумує і вже не так впевнено знову засумнівався с чи d. Коли він знову прочитав варіант d, вона знов кашлянула два рази. І він, одразу зіскочив на варіант d.
Ура, 32k заробив...
Далі питання таке попалося, що він ніби знає, що відповідь каже d, тут, почулося, як два рази вперше кашлянув хтось з аудиторії (кашляв ботанік). Ще-раз, перечитавши варіанти і прийшовши до правильного підтвердив. Далі було питання особу з німецьким прізвищем. В той момент дядя з кимось почав обговорювати відповідь по телефону. Стандартно, почав перечитувати варіанти, хтось закашлявся (ні з того ні з сього...). Вже хотів був підтвердити, як знов хтось кашлянув і кашлянув з присмаком апчх-no. Щось знов він засумнівався у виборі і почав перераховувати по одному. В правильному місці дядя знову кашлянув і він одразу переключився ні інший варіант, підтвердив його і вгадав.
Так тривало аж до мільйона, весь час він, без ніякої такої логіки просто читав варіанти, казав, ніби щось знав чи чув про деякі з них і врешті правильно відповідав.
Мільйонне питання - бомба, вбило навіть мене. Попередні я, мабуть не знав, але я точно знав питання на мільйон.
Як точно називається цифра: одиничка і сто нулів після неї.
а) Гугол. б) Мегатрон. в) Гігабіт. г) Наномоль.
А там таке кашляння почалося, дружина, я думав зараз зомліє, сам він не знає, каже - може наномоль... А ботанік ввійшов в раш, весь час перекашлював, коли гравець казав правильну відповідь по три рази і так далі. Врешті він таки вгадав правильну відповідь. Вийшла дружина вітати його ледве тепла. Аудиторія - плескають всі крім ботаніка і дяді. Врешті їм виграшу не дали...( Сам ботанік виграв всього 1000 фунтів)

Загалом дуже примітивний спосіб вони обрали. Я б, засунув (за 1000000 фунтів навіть вшив) якийсь передавач собі в сраку, який б передавав сигнал до і від хлопця за інтернетом.
Просто хоча можна знайти з сотню геніальніших варіантів виграти. Чи просто вивчити.

Немає коментарів:

Дописати коментар