вгору

оперативний блогер

19.09.09

Компресія відео


Вчора, попробував створити деякі мувіки і все вийшло. Все добре, перші два повставляв просто без звуку, в третій попробував і вставив навіть свої коментарі синхронні. Проте, це було вчора. Сьогодні (п'ятницю), десь коли лягав біля 1-ї ночі, переглядаючи мувік побачив, що лізуть не здорові артефакти під час динамічних моментів. З цим і пішов спати... Сьогодні, коли встав почав думати, що на це впливає, можливо тому, що я під час компресії відео завантажував процесор вовом і ресурсів не вистачало. Попробував, конвертувати без жодного запущеного процесу - все те ж саме.
Оскільки мувіки я завантажую на платформу YouTube, читаю що є найкращим для них, формат відео і компресія. Там пише: Розширення 720P, 1280x720 і Н.264 кодек компресії. Ну ок.
Virtual Dub... Відео компресори, які там були - всякі XVID'и, Н.263... Чогось аж 3 версії якихось H.263. Це все стандартно ставиться разом з K-Lite Mega Codec Packom... Але з паком ставиться багато какашного і не потрібного. Думав вже, що то даб поганий лол. Потім, тупим медіа кодером вже в H.264 компресував, то все вийшло гарно, майже без артефактів. Але медіакодер- кривокитайська прога, яка постійно в мене глючить і підвисає і при запуску і налаштуванні кидає в браузер. Просто сволочі). Далі пошукав нарешті нормальний H.264 кодек. Його назва: x264vfw на Sourceforge.net. Інсталимо, і він з'явиться в нормальному Virtual Dub'і Поставив і просто неймовірно здивувався. Відео після компресії займало менше, на 15%, а якість не порівняти. Артефакти зникли. До і після:


На моєму Duo E7300 проці обробляє з швидкістю 11-14 fps. Для максимального завантаження процесора, а й отже найбільшої швидкості, в налаштуваннях кодека міняйте Multithreading у вкладці 'Rate Control & Other' з 1 (дефолт) на 3 для двоядерних процесорів і на 6 для 4-ядерних.
Завтра, ні... хоча вже сьогодні викладу ще 3 відео хардмодів актуального на сьогодні в WoW Trial of the Crusader інстанса вже з найкращою якістю. Якщо цікавить, то завітайте у мій відеоблог, якщо цікаво.
В принципі, зараз є можливість робити відео з, думаю, неймовірною три роки тому якістю. Особисто мені приємо, що сам для себе з цим розірбався.
GLHF

Немає коментарів:

Дописати коментар