вгору

оперативний блогер

22.01.09

и

Чого назвав так, не знаю. Людей мільярди, проте ми всі є дуже подібні. В кожного з нас мозок працює однаково, не тільки мозок, але й все інше. Єдина різниця, можу сказати, є між чоловічою і жіночою статтю. В решті випадків, все є те ж саме. Я думаю, просто ми на 95% живемо на автопілоті, тому ж самому, в якому живе суспільство, яке нас оточує. Всі ж звички, вчинки кожного з нас, навряд можна назвати чимось унікальним. Який, чого б приклад не навести, завжди можна знайти щось подібне, зроблене кимось іншим.
Ще одне моє, всі ми живемо автопілотом. Гра в футбол. Я наколи не вмів нормально грати, стояти на воротах наприклад. Приклад: М'яч летить в руки... я в 100% випадків його не ловитиму, а відіб'ю подалі. Проблема в тому, що мій мозок запрограмував стандартні відповіді на стандартні операції, які відбуваються. Коли був малим і починав грати, ці звички працювали нормально, проте зрештою надалі вже перестали працювати нормально. Ну, проблема в тому, що перестати робити по одному, а почати аналізувати ситуацію і знайти кращий вихід з ситуацій потребує додаткової мозкової активності, зміні правил стандартних, законсервованих і впаяних в голові.
Думаю, необхідно, щоб вдосконалюватися в чомусь, просто щодня міняти спосіб тієї чи іншої діяльності. Просто дійти до ("ступора" підкреслило) тупика в чомусь і просто робити це в інший спосіб.
Думаю гарний приклад можу привести для себе вивченням англійської мови. Вчив я її 10 років. І?. На жаль володію я цією мовою не дуже добре, не на тому рівні, на якому мені б хотілось. Так, коли я був ще дитиною, 7-11 років, тоді я ще сприймав не задумуючись. Далі, з приходом, добре це чи погано, свідомості, все зупинилося на одному рівні. Ну просто смішно, мабуть, комусь би з боку було дивитися, як я протягом 3х-5ти років весь час робив одні і ті ж самі помилки при написанні контрольних/утворенні питанб до текстів домашнього читання. На жаль мій мозок просто цього не хотів сприймати.
Думаю, найбільший кайф - вчитися чомусь новому. Ну, чого я ще не вмію... керувати різними видами транспортних засобів, всякі екстримальні види спорту, програмувати, виконувати багато задач одночасно, здобувати популярність. А чи воно потрібно? х3.
Самому собі нагадую я пластинку, яку заїло, коли пишу такі пости... В них. Сенсу не має.
ну, це все, як я розумію. Навряд чи можливо щось сказати унікальне.
Всі дописи з міткою життя такі).

Немає коментарів:

Дописати коментар