вгору

оперативний блогер

22.05.09

Requiem for a Dream - Реквієм за мрією... (2000)

"Реквієм за мрією", незнаю, але здається, що ще перший фільм який мене вразив так, що відійти не можу вже другий день, коли згадую що там побачив. 
-Ну, хоча, ще одним фільмом був фільм Мела Гібсона "Страсті Христові".-
У цьому фільмі дуже гарно і якісно показано до чого привело вживання наркотиків головними героями. Починається все з того, що люди почали це зло вживати і надалі вже не можуть зупинитися. В кожного з головних героїв життя звелося до наркотиків. Спочатку, для них все здавалося класним, щовечора літали від кайфу, надалі самі почали розповсюджувати, заробляти гроші. Здавалося... А що ще треба, гроші є, все прекрасно. Але не завжди так було, врешті в місті настали часи, коли постачальники кокаїну поприкривали лавочки. Реалізатори брали за дозу дуже багато грошей. Але ж то залежність залишилася. В людей почалася ломка, ні про шо вони більше не могли думати, хіба про наступну дозу і як її дістати. Віддавали останні гроші тим реалізаторам наркотиків, які залишилися. Врешті кожного з героїв покарало життя дуже сильно.
Розказувати почав про те, про що було в фільмі, чого робити не хотів. Ну впринципі, пошукав в гуглі про фільм і найшов дуже гарну статтю про сюжет. Раджу подивитися, фільм цікавий.

Але саме життя людей, як на мене переважної частини, зводиться майже до того самого. Ми всі залежні, хто на чому. Легкі наркотики: папіроси, просто жити без них не можемо. Алкоголь: наркотик, до якого прив'язані всі свята і вплітається в багато культур, звичаїв. Ну хочаби тости, на весіллях прив'язки. Ну, впринципі, мушу сказати, що життя якесь таке, що незнайомі люди, поки не вип'ють навряд чи зможуть знайти спільну мову. Чогось таке в нас ставлення одне до одного. Деколи діє почуття стада, отари, всі роблять те ж саме, що й інші: перекурами в школах починається. Ну і вихваляються, що о я випив стільки-стільки і був п'яним таку-то-таку фігню робив. Незнаю, але чомусь важко знайти цікавіші теми для розмов в цьому житті. Щодо тем для розмов, то вони нажаль дуже часто обмежуються тим в університеті: 1По ходу навчання напр. сесія, що було, по ходу навчання. 2. Хто як побухав день перед тим, яку фігню зробив. 
Але, я б не хотів говорити про якусь наукову фігню або про якусь комп'ютерну гру, або, або. Дивно, але здається, що інші теми для розмов є нудними і тупими. Нажаль занадто багато проблем в цьому світі і дехто таки не може не зламатися і з ними справитися на тверезу голову.
Висновок: не палити, пити в міру.

Набір моїх думок про життя 1/2 року тому.
Куримо(палимо) lol.

4 коментарі:

 1. Згоден, що багато хто тікає від проблем у алкоголь та важчі наркотики, або настільки психологічно звикає до тютюну, що не може без нього думати.
  А от те, що більшість культур тісно переплетені з алкоголем не погоджуюсь. 2/3 населення планети - тверезі люди, які не вживають алкоголь і тютюн.
  Це нам за 73 роки СРСР і 16 років незалежності прищепили алкоголізм, куріння та наркоманію. Бо це ніби круто! Пити пиво з друзями! Пиво вбиває творчість, особистість, здоров'я і націю.
  Погано. що держава у цій змові проти народу стала на бік алкогольних магнатів...
  Не варто його вживати хоча б дял того, щоб не робити свій фінансовий внесок у їхню брудну справу.

  ВідповістиВидалити
 2. Вічно починаючи думати про це я логічного висновку, думки, з якою я на всі 100 і назавжди буду згідним знайти не можу. Можливо просто не треба зловживати чимось в житті і все буде ок.

  ВідповістиВидалити
 3. Реквієм я пару разів починав дивитись і шось ніяк неміг до кінця додивитись...
  Для сильних вражень можу порекомендувати
  Зеркальну маску http://www.imdb.com/title/tt0366780/
  дуже незвичайний фільм

  ВідповістиВидалити