вгору

оперативний блогер

15.04.09

World of Warcraft patch 3.1.0: Ulduar Ульдуар

Сьогодні виходить патч 3.1.0 до гри World of Warcraft. Разом з виходом прийшло дуже багато приємних змін в грі для всіх десятьох класів. Основні зміни:
1. Подвійна спеціалізація. Не потрібно більше щоразу платити 50 золота за перекваліфікацію талантів з однієї вітки на іншу. Вибравши 2 спеціалізації, перекидати таланти можна буде одним кліком і за кілька секунд. Разом з талантами і перекидаються панелі з вміннями і Glyph's.
2. Значне вдосконалення інтерфейсу. Вдосконалення календаря, пошуку групи і так далі...
3. Аргент-турнір. Якась нова pvp-подія.
4. Карти підземель і рейдів. Тепер не обов'язково ставити Атлас аддон, коли просто треба катру підземелля.
5. Вдосконалення системи батлграундів. Можна вставати в чергу будь-де. Окрім того, тепер є можливість грати з гравцями інших мовних регіонів.
6. Багато-пребагато класових змін.
7. Значне вдосконалення графіки, тіней дла хай-енд машин нова якість графіки. Дивно, але гра 2003 року і досі не піде на 30fps+ навіть на найкрутішому комп'ютері на найкращій графіці (особливо в Даларані).
8. Маса змін всіх професій гри.
PVE
Рейдова зона Удьдуар. Налічує 14! нових босів, речові сети, зброю, кульчики, перстні... Рівень дропу: 219-226 для рейду 10 чоловік, 232-239 для рейду 25 чоловік. Для порівняння, сучасний Наксрамас дроп: 200-213lvl 10man і 213-226lvl для 25man дроп. Сумарно, приблизно 800 нових речей. Також легендарний хілерський молоток чи бунчук.
PVP
Арена трохи змінийться, починають команди з 0 рейтингу. Надалі і так до 2400 можна купувати прикольний пвп лут. Нагороди Вінтерграспу, продають лут 213 рівня, того самого, що й Dedly наразі. Там же й продають нові трінкети, і інші нові гарні речі. Vault of Archavon, також змінили, перемалювали зону і, думаю, 25 чоловік дроп буде хай-енд фуріоус пвп дроп. Ставати в чергу на батлграунди можна будь-де і будь-коли тепер.
Сам патч важить десь 900мб+, додати до ваги клієнта, виходить порядку 14 гігабайт... непогано.
Реально дуже очікувана подія всіма гравцями найпопулярнішої MMORPG в світі.
Мій Armory link.

Немає коментарів:

Дописати коментар