вгору

оперативний блогер

07.04.09

7.03.2009.17:34 glhf

Вже 7 квітня. Жах, як скоро летить час, скоро блогу tossfromua.blogspot.com = 1 рік.
Важко писати про щось не тому, що важко писати, а тому, що я лінивий.
Заробіток в Adsense. Хочу написати одне: Показів сторінки 28713 за них маю 1.32 долара. lol. Смішно, значить треба включити мозок і подумати трішки. Найшвидше така ситуація склалася через те, що я обрав треш-канали, які взагалі не платять за клік. Приїхав я до того. А висновок такий, що не треба пускати ситуацію самоплином. Треба ввімкнути мозок, а саме інтелектуально-творчу частину і пошукати найприбутковіші канали. Написати щось цікаве. Ось мій вчитель викладач в університеті казав, що колись було одне-переходило в інше. Спочатку чорт-зна що було, інет зароджувався. Бувли стартові пошуковки і англійська вітка інету. Української частини інтернету взагалі не було. Час минав, в Україні почали становлюватися провайдери і почали люди ставити собі інет. Наступна річ. ХТМЛ. Кожен школяр здатен його вивчити і забабахати собі сайт в 10ки разів кращий від, наприклад цього блогу. От і зароджуватися ідеїї почалися, а чому б не створити блогерський сервіс, де кожен б зміг вести щоденник онлайн. Як казали, спочатку популярно було, ооо блог, кул, цікаво, але ця річ так і залишилася на своєму стабільному рівні. Читають блоги про зірок, акторів не про, а блоги зірок акторів, якісь модні блоги тіпа модних людей, не зірок і не акторів... Вбиває блоги, з'явилися соц мережі. А с-мережах тепер є вже всі. Від новонароджених до старих дідусів і бабульок. Як то пік популярності).
Школярі. Кожен знає ХТМЛ, кожен може щось створити. Ще мудрі дяді дозволяють, адже розробили CMSки, що тепер і я можу варез, ненавиджу( хоч і читаю((( портал створити. Розрісся інет, і це прекрасно.
Жаль, що мій блог всохся наразі, якось трохи єнтузіазму не хватає, в універі тупі звітизвітизвіти, реально дістають(.
Весна прийшла. GLHF.

3 коментарі:

 1. Мої вітання! З днем народження :) Бабло не головне ))

  ВідповістиВидалити
 2. А я свого часу бейсік, фортран вичав, потім ще пару мов, до дельфі дійшли :) але науки, що вивчає інет не було. я завстав активного використання касет при компах як носіїв інфи, 5 дюймових дискет. Навіть бачив компи на перфокартах - махінища:))). А програмовані калькулятори то абзац:))) Тв що там говорити навіть логарифмічні лінйки ще застосовували. А що казати про батьків... вони ще каламар і пера застали в активному використанні:)))

  ВідповістиВидалити
 3. Класно було. Впринципі в мене ще в університеті можна знайти реально раритети. Додумались зробити геніально: операційна система віндовс грузиться через лінукс і через локалку передається на комп'ютери, які виконують функцію монітора.
  Ще прикол, що Ctrl+C в лінуксі це якесь завершення процесу чи щось.
  Класно відрубити свіч з розетки посередині пари).

  ВідповістиВидалити