вгору

оперативний блогер

05.03.09

Вдосконалюю? Вставляю лінки під дописами.

Мабуть дуже непоганий хід для блогів, які містять в собі багато статтей. В мене 250+, тож можна вже це робити. Знизу в кожній публікації тепер намагаюся вставляти посилання на попередні статті мого блогу. Помітив я те, що разом з цим піднялась відвідуваність мого блогу на 5% (можливо і не через це) і кількість Хітів на 25%. Ось ця і к-сть хітів є для мене дуже важливою, адже це означає, що зайшов не тупий бот в пошуках порно, а, як не читач, то людина, яка переглядала картинки абощо. Рекомендую всім блогам-початківцям робити те ж саме.

Чайник, середній, профі.
Підняти статистику відвідувань.

4 коментарі:

 1. Перелінковку дописів зробив на своєму блозі також. Десь місяць тому. Але лінки не на попередні статті, а на схожі за тематикою. Так, на мою думку, зручніше.

  ВідповістиВидалити
 2. Врручні ставити лінки довго може хтось поділиться скриптиком ? :) Я в блозі стараюсь завжди до лінків прописуватит title,
  Але поки що більшість трафіку це перехід по прямих посиланнях а не з пошукових систем, так що доцільність title під сумнівом.

  ВідповістиВидалити
 3. У Вордпресі, наприклад, для підбірки дописві за темою плагін Similar Posts використовується (підбирає за назвою, тегами і заданою кількістю збігів слів). Хоча часом виходить не надто вдало, тому руками якість вища, хоч і довше.

  ВідповістиВидалити