вгору

оперативний блогер

02.03.09

Запис не тільки ігрового відео, але й.

Записувати мувіки. Мені цікаво) Зіштовхнувся з проблемою вибору програмки, яка мені допоможе з цим. В інтернеті їх багато. Спочатку мій вибір впав на:    ок
1. Fraps. Гарна штучка, але не безкоштовна. Має багато плюсиків і мінусів, які з цих плюсиків випливають. Фрапсом можна записувати відео з DirectX і OpenGL. З віндовса не позаписуєш. Не безкоштовна прога, проте сумніваюся, що дорога. Де і як крякнуту шукати? Шукайте. Дуже проста в використанні. Записує в  ідеальній якості не має компресії. Це і є не так плюс, як мінус особисто для мене. Ці відео в розширенні 1280х1024 займають багато. 2 хвилини гігабайт 10... Порятунок є, після запису компресувати. Є запас місця і хочеться максимальної якості, то ця прога найкраща.
2. Wegame.com. Конкретно ігровий портал, мають свій клієнт для запису ігрового відео. В налаштуваннях можна налаштувати якість, проте налаштувань не багато. 2 види якості. До 30 fps. Сейвання в відповідну теку. Впринципі стандартно, як і в всіх прогах. Відео, записані цим клієнтом займають реально менше від frapsoвого. Загалом, окрім запису є зв'язок з їхнім порталом, можна влитись в камюніті ) по аплодах скріншотів і відео. Але тільки для ігор.
3. Xfire.com. Не тільки відео. Мені подобається цей портал тим, що можна подивитися ріал тайм броадкасти, гру в реальному часі. Мають клієнт. Подібно до Wegame, клієнт має зв'язок з порталом Xfire. Цей клієнт дає широкі можливості: зйомка свого відео, скріншотів ітд. Окрім того, можна влаштовувати свої ефіри, в реальному часі. 
4. Snagit. Дає можливість знімати відео в іграх, але раджу краще її використовувати для знімання роликів в Windows. Кращих програм для цього по-моєму немає. Дає можливість вибору: зйомки області, вікна, всього екрану. Як скріншоти, так і відео. Може знімати веб сторінки, документи. Прекрасна для створення гайдів, накшталт як користуватися Paintom або MSOffice). 
5. VirtualDub. Найкраща програма для обробки створеного відео.Безкоштовна!. Обробляти і після фрапса конвертувати відео рекомендую на ній. Прекрасна програма, я ще повністю в ній не розібрався, але скажу, що володіє великим потенціалом. 
6. MovieMaker. Windows. Не знаю аналогів для обтешування свого відео. Класна штука.
7. MediaCoder. Безкоштовна програма для конвертування відео у зручний і приємний для мене бітрейт і формат. 
P.S. Список далеко не повний. Але мені більше не треба.
На майбутнє, думаю буду бавитися з цим і створювати всякі мувіки. GL.
Створення відео

Немає коментарів:

Дописати коментар