вгору

оперативний блогер

01.12.08

Старкрафт Starcraft на халяву

З'явилася можливість пограти і скачати Starcraft абсолютно безкоштовно, тобто нахаляву. Проста схема. Блізард запустила можливість реєстрацій аккаунтів, які дають доступ до замовлення і завантажування ігор і інших речей від них. Інша річ: відомо, хто колись грав в Старкрафт в мережі Battle.net, що потрібно для гри CD-KEY. Він складався з 13 цифр. Разом з створенням акаунту, помінялася в них і система з сд-ключами, тобто тепер ключ такий самий, як і в Варкрафті, довжиною в 26 символів, набір цифр і літер. Отож, разом з тим у нас з'явилася можливість побавитися в "Starcraft for free" нахаляву. Для цього нічого непотрібно, треба лише потратити 5 хвилин. Ок. Спочатку ідемо сюди і реєструємо собі аккаунт бліззарда. Далі в панелі керування обираємо "Games". Клацаємо на "Add a New Game" і побачимо поле для вводу сд-кея. Щоб знайти сд-кей ідемо сюди і копіюємо випадково згенерований ключик і вставляємо в це поле. Клацаємо "Add Game" і все. З'явиться гра Старкрафт, лінк для її скачування і наш новий і ліцензійний сд-ключик. Качаємо і граємо досхочу. Скачана гра є повністю ліцензійною, зі всім відео, найновішим патчем, музикою... 
GLHF@Toss.

2 коментарі:

  1. Зачекай, це про який СтарКрафт мова йде - про перший чи вже про другий? Бо перший аж надто старий - я влітку оце якось спробував "згадати молодість" - благо, цього добра в усіх по старих полицях валяється тьма, у тому числі й ліцензійного - то він картинку тільки 640х480 підтримує і ані трохи більшу. А от другу версію обіцяли вже давно - з останніх новин вони там розділили місії на окремі випуски - тобто тільки за якусь (яку саме не згадаю точно) одну расу можна буде грати у першому випуску "версії 2" - то це вже цей новий можна грати чи що? А добре було б!

    ВідповістиВидалити
  2. Так, мова іде про перший Starcraft+Brood War. На рахунок другого, то Бліззард випускає трилогію, тобто в першій частині можна буде грати кампанію за терран, далі за зергів далі за протосів. А по Батл.нет і одиночні ігри можна за будь-яку расу вже в першій частині.

    ВідповістиВидалити