вгору

оперативний блогер

10.11.08

Флешки


Віруси на флешках, та й взагалі флешки це, останнім часом найшвидше джерело поширення вірусів серед користувацьких комп'ютерів. Це стається дуже швидко, адже на флешку вірус записується за долю секунди, дуже непомітно. От, щоб цього не сталося, необхідно обережно відноситися до вставляння своєї флешки в чужий комп'ютер, на якому і не стоїть найпримітивнішого NOD32 або іншого антивіруса.
Флешки стали настільки дешевими, що можна вже побачити, як такі носії невеликої ємності роздають задля презентації.

5 коментарів:

 1. Треба в першу чергу потурбуватись про безпеку свого компа встановивши програму, яка автоматично сканує флешку на наявність вірусів та знищує їх. Дуже зручно і ніякий вірус не пролізе.

  ВідповістиВидалити
 2. лізли, ЛІЗУТЬ І БУДУТЬ ЛІЗТИ і нема на то ради, жоден антивірус не спасає
  Хіба що банальні обмеження системи - дещо спасають

  ВідповістиВидалити
 3. Podarok,
  Спробуй USB Disk Security. Дає раду вірусам на флешці.

  ВідповістиВидалити
 4. Найпоширеніший вірус на флешках - створює файл autorun.inf, коли ви тільки вставляєете флешку, він уже запускається, відключіть у Вінді автозагрузку зі змінних носіїв.

  ВідповістиВидалити
 5. 1. Касперський успішно справляється з вірусами на флешці, ще до того як ти встиг подумати, що і куди з неї переписати.

  2. NOD32 - примітивний?! А який антивірус ти вважаєш не примітивним?? Поміж іншим, за результатами антивірусних тестів NOD32 був одним з кращих по евристичному аналізу.

  ВідповістиВидалити