вгору

оперативний блогер

20.10.08

Все прекрасно, Life іде

Іде життя. Нарешті мій блог прийняли в досить популярний каталог сайтів, zakladk'у. Це сталося аж після того, як я чотири рази подав заявку, але це неважливо.
Щодо новинок, що нас чекає в такому вже недалекому майбутньому.
Поперше, вже зовсім скоро почнеться продаж довгожданних процесорів нового покоління від компанії Інтел. Ці процесори називаються Intel Core i7, розроблені за 45 нм (10^-9) технологією.Коштуватиме новинка від 270 до 999 доларів спочатку. Мікроархітектура Nehalem, кількість ядер 4, рай. Кажуть, що найкрутішим сьогодні Core Extreme дадуть виграш від 30 до 50 відсотків, залежно від роботи. Надалі вже скоро нас чекають 8, 16...80 і більше ядерні процесори. Це станеться після переходу техлології на 32 (по моєму) нанометрів. Вже після 2010... Все розвивається, приємно.

Новий Віндовс від компанії Майкрософт. Надіюсь, що буде кращим від славновідомої системи-какашки вісти. Назва його Windows Seven. Вийде він в районі кінця 2009, початку 2010 року. Доречі, підтримку XP Майкрософт продовжив аж до 2014 року, що неможе нерадувати. Нажаль технології XP вже переганяють і випереджають. Поперше це 32 бітна ОС і до того ж не підтримує більше ніж 4 гігабайта оперативної пам'яті. Скоро вже прийдеться переходити. Незнаю, але останні операційні системи мене особисто просто виводять з себе своїми підказками і "наворотами", без яких швидко працювати просто неможливо. Просто гальмує роботу. Бачу, що в Windows 7, чогось кращого ніж в Vista небуде, що сказати, жаль, проте я надіюся.
І нарешті, вже в 2009 році, ідейно має вийти Starcraft2 !!!. Як повідомлялося, зараз Blizzard займається тим, що розробляє кампанію і баланс в грі. Оскільки Starcraft2 буде трилогією, тобто спочатку буде кампанія Терран, тільки кампанія Терран, в другому доповнені(частині трилогії) тільки кампанія Зергів і третій кампанія Протосів. Нажаль за протосів мені невийде пограти(їхню кампанію) покищо, проте я більше чекаю Starcraft2 для того, щоб грати на Баттл неті, там вже пограю. В кожному доповнені, другій і третій частині будуть додані нові юніти і можливості. Чекаю. Вже в 2009 це все буде.

1 коментар: