вгору

оперативний блогер

08.10.08

Як перенести блог Blogger на власний домен.

Отож, я вже писав, як зареєструвати безкоштовний домен в зоні org.ua. Сьогодні, хочу написати, як перенести на нього свій блог на Блогері. Я особисто використовую dnspark, тож це буде про нього. Щоб це все працювало, спочатку, при реєстрації домена треба спрямувати неймсервери домена на всі, від ns1.dnspark.net до ns5.dnspark.net, так як на скріншоті.(це при реєстрації домена).
1. Заходимо на www.dnspark.net і реєструємо обліковий запис.
2. Залогінюємося і тиснемо DNS Hosting.
3. В формі вводимо адресу свого зареєстрованого домену і клацаємо ADD NOW.
4. Створиться повідомлення. Тиснемо Edit Domains і напроти домену в формі, що з'явиться тиснемо на Edit, як показано на скріншоті.
5. Вибираємо в формі, що з'явиться і робимо наступне. 1. Вибираємо Type CNAME. 2. В другому полі вводимо www. 3. Destination name вводимо ghs.google.com. 4. І тиснемо Update all. Все як на скріншоті.
6. Далі, щоб працювало і domen.org.ua і www.domen.org.ua, ідемо в Web Guiding / Camping і в Hostname вводимо "@", в Destination url - адресу домена через http://www.domen.org.ua. Domen змінюєте на назву свого домена. Тиснемо update. Все, як на скріншоті.
7. Ідемо в панель керування blogger. Заходимо в Панель інструментів-налаштування-публікація. Далі в Маємо вже домен. В ваш домен вводимо адресу домена. Далі галочку біля перенаправити. Все має виглядати так, як на скріншоті, за винятком назви Вашого домена.
8. Зберігаємо все і чекаємо 2-3 дні, оскільки в Google все повільно робиться. Якщо незможете надалі бачити свій блог на цьому домені, значить щось ви зробили неправильно.
P.S. Українські блогери переходьте на домени в зоні org.ua.
P.S1. Якщо щось незрозуміло, коментуйте, поясню.
P.S2. Як зареєструвати домен в зоні org.ua тут.

11 коментарів:

 1. Аліллуя!!! завдяки твоїй інструкції я тепер знаю як перенести свій блог на інший хостинг. бо там така халепа була, що днс-и мого хостера не хотіли сприйматись і повертались заявки з причиною "ця реєстрація заблокована"

  lilumi

  ВідповістиВидалити
 2. є трішки зауважень, це не Google працює повільно, а DNS-и оновлюються деякий час, а "розходиться по світу" до двох діб. От тому і треба стільки чекати. Якщо немає бажання чекати так довго - зменшіть "час життя" записів до домену - dns-и частіше перечитуватуватимуть ваш первинний ns, і усе запрацює швидше.

  ps: крім org.ua, українські блогери можуть користуватись kiev.ua, com.ua, _region_.ua, com, net, info, name, та багатьма іншими - $3-15 (залежно від домена) у рік - не дуже великі гроші, не варто себе обмежувати org.ua

  ВідповістиВидалити
 3. ну і щоб працювало і без www, і з ним, треба зробити запис CNAME без www (обов'язково крапка у кінці адреси), і ще один запис типу:

  www CNAME @

  (www повинно бути без крапки у кінці, домена дописувати не треба).

  Для пояснень цього треба почитати документацію на named та bind, але можете повірити мені на слово.

  ВідповістиВидалити
 4. Незнаю, коли платити за домен, тоді вже і за хостинг. В такому разі краще вже використовувати wordpress. А на блогер і org.ua достатньо.

  ВідповістиВидалити
 5. багато американських блоґерів використовують платформу блоґерс, при тому користуються своїм власним доменом, причому блоґери популярні (1000 і більше уніків денно), які на блогерстві непогано заробляють, і не спішать "перехджати" на хостинг + wp.

  приклад - strobist.com

  ВідповістиВидалити
 6. Спасибі за таке гарне пояснення. Мені дуже допоміг org.ua i "Wp", я відкрив свій популярний проект приклад:
  www.rozdum.org.ua

  а хостинг теж можна найти безкоштовний.... :)

  ВідповістиВидалити
 7. Безкоштовний сир лише в мишоловці. Той же блоггер дозволяє корпорації Google користуватись матеріалами опублікованими там коли їм заманеться, припинити ваше членство і т.д.
  Хоча більшість хостингів нічим не кращі. Доволі просто викинути Вас з хостингу, написавши про те, що Ви буцім-то прушуєте авторське право, розповсюджуєте через сайт протизаконні матеріали, та тому подібні речу. І повірте, більшість компаній, що надають такі послуги піде на такі кроки безе особливогих нарікань, в кращому випадку написавши Вам листа, про те, що в подальшому наданні послуги Вам відмовлено.

  ВідповістиВидалити
 8. Спасибо за хорошую инфу...
  Единственная проблема это IP-адрес, но я вписал 216.239.32.21 вроде это Blogger...надеюсь прокатит!

  ВідповістиВидалити
 9. Чудова стаття! Щойно користався -- створив блог www.ravel.tk

  Через добу має бути доступним

  ВідповістиВидалити