вгору

оперативний блогер

17.10.08

Підняти статистику відвідувань.

Зараз, я зрозумів, що пошукові системи - це досить таки непоганий метод підняття кількості відвідувачів на сайті і блозі. В мене статистика відвідуваності блога була наступною:
Цікавий графік. Спочатку я писав суто загальні дописи, про ті речі, якими інтернет просто переповнений і пробитися в результататх пошуку є просто нереально. А далі, можна побачити перший горб, де кількість унікальних відвідувачів зросла в 3 рази. Це сталося після того, як я написав пост про нову версію Доти одним з перших. Вона вийшла і всі почали шукати щось про неї. Тільки один унікальний пост забезпечив мій блог безперервним трафіком на цілий день. Далі знову все стало на місце. Згодом я написав ще один пост про вже новішу версію цієї карти і знову кількість відвідувань зросла.
Майже всі відвідувачі попадали сюди або з Google або з Яндекс'а. Цікавий той факт, що з Яндекс'а до мене прийшло більше відвідувачів, ніж з Google, хоча в Googli мій блог має набагато вищі рейтинги, в порівнянні з Яндексом. Але це така мимобіжна статистика, люди, які тут побували навряд чи щось для себе корисне знайшли і навряд чи повернуться сюди ще колись.
Щоб підняти кількість відвідувачів, варто писати про те, чого в інтернеті немає.

3 коментарі:

 1. У мене блог чомусь не індексується ніякими пошуковими системами крім Гугла. Може щось порадиш?
  І чого ж ще в неті немає?

  ВідповістиВидалити
 2. а може справа і не в твоєму пості 8))

  ВідповістиВидалити
 3. Незнаю, в мене воно само по собі. Можливо тому, що блог достатньо молодий або малий.
  Справа в постах, бо статистика переходів саме на ці два пости.
  / 582 25,84 %
  /2008/10/dota-656.html
  333 14,79 %
  /2008/10/655.html
  230 10,21 %
  /2008/10/banner.html
  74 3,29 %

  ВідповістиВидалити