вгору

оперативний блогер

22.09.08

Моя номінація в UA Webstar 2008

Отож, я вже подав заявку на участь в UA Webstar 2008, просто цікаво почути думки тих, хто подав заявки на участь. Я, особисто подав заявку на вітку "Приватний Блог". Поряд зі мною наступні блоги:
 1. http://psiho.te.ua/ - Домашня Псих'а. На двигуні Wordpress. Блог досить часто оновлюється. Мета описів не дав, сам складатиму. Кольори непогані підібрав, читати цікаво. Недав підписки на дописи. Пише про те, що його цікавить, досить цікаво... що казати, непоганий.
 2. http://werter.org.ua/ - Суворі будні блоґера. Wordpress. Про сео і життя. Гарно про себе сказав, проробляє акцію зборів коштів на ноут, класно. Немає зручної підписки на дописи, що зле... Одовлюється сяк-так середньо.
 3. http://mourk.com/blog/ - Мурк дотком. Якась нездорова річ глюканула з creativecommons там і крутило завантаження. Блог російськомовний.Якийсь серйозний блог по інтернету. Занадто важко, російська мова... Вчитуватися нехочу. Дуже популярний якийсь і купа читачів.
 4. http://www.spomoni.com/ - Жизнь во всех ракурсах. Ще один російськомовний. Двигун - Blogger. Тема Simple. Російськомовний. Має купу читачів і підписників. Часто досить оновлюється.
 5. http://aver.kiev.ua/ - Блог Ткаченко Андрея. Російськомовний. Wordpress. Якийсь по програмуванню. Оновлюється так собі... рідко.
 6. http://jack.kiev.ua/ - Acid Jack&amp's Home Page. Російськомовний. Оновлюється місцями досить часто. Але блог жирний, купа статтей.
 7. http://www.bohdan.com.ua/ - Богдан Гдаль. Дуже гарне оформлення, одне з кращих серед всіх блогів. Взагалі стиль Wordpress настільки оригінальний, що я до того не зустрічав подібних. Оновлюється середньо. Тематика цікава, українська, створення сторінок, дизайн ітд. ітп. Дуже цікаво почитати.
 8. http://polina.blog.net.ua/ - Моє яскраве дитинство Щоденник Полінки Разумної. Пише суто про своє життя, своє яскраве дитинство. Українською. Дівчачий щоденник онлайн. оновлюється рідко. Blog.net.ua=worldpress.
 9. http://arys-my.name/ - Arys blog. Класний український блог Wordpress. Оновлюється досить часто. Пише про інтернет, Seo, Counter Strike, Wordpress, життя. Гарне і досить оригінальне оформлення, читати приємно. Блог новий, існує з липня. Популярний, стане ще популярнішим, якщо автор не заб'є перестане писати.
 10. http://pikusov.kiev.ua/ - Красиво. Російськомовний блог. Двигунець Wordpress. Блог важкий і якийсь мертвий. Купа всяких прикольних фотографій.
 11. http://electric.org.ua/ - ELECTRIC VIRTUAL WORLD. Блог - важковаговик. Переможець UA Webstar 2007. Wordpress. Автор часто пише про життя. Коментує. Я сам там коментую і висловлюю свої думки. Один з найпопулярніших україномовних блогів. Цікаво почитати.
 12. http://mehanik.net.ua/ - Життя цікаве. Гарний Wordpress Блог у приємних жовтих тонах з котом. Пише про життя, курйози, гумор. Оновлюється середньо. Цікаво почитати і знайти те, що цікавить.
 13. http://blog.masterpiecer.org.ua/ - masterpiecer(tm):Blog v1 SP1. Блог серйозного хлопця Masterpiecer'a. На Wordpresi і на халявному topua хостингу. Дуже серйозний блог, занадто серйозний, біло-чорні тони, місце здає під рекламу.
 14. http://www.letrodectus.te.ua/ - LetrOdectUS. Класний блог. На двигуні Wordpress. Дуже приємне оформлення. Пише дівчина - блондинка, що дуже привертає увагу. Блог дуже популярний. Багато інформації можна знайти там про подорожі її, серіали, її особисте життя і про ... взуття. Дуже цікаво, блог популярний, гарний.
 15. http://etcetera.com.ua/ - Etcetera | Дневник чудес - etcetera. Російськомовний. Важкий, проте непогано оформлений блог. Про життя, багато фоток. Занадто важкий.
 16. http://stezhynka.wordpress.com/ - Стежинка. Дівчина гарно пише про подорожі і життя. Багато гарних фоток природи, місць, про які інколи і не здогадувався. Wordpress...ofc.
 17. http://levati.kharkov.ua/ - Levati's blog. Російськомовний Wordpress блог. Оновлюється досить рідко. Мені якийсь він недуже цікавий.
 18. http://dan.kiev.ua/ - Дан Воронов бЛог. Російськомовний блог. Wordpress. Кольорова гама наближено-віддалена від червоного. Ок, оновлюється місцями нормально, місцями досить рідко. Блог про життя. Загалом непоганий.
 19. http://www.toss.org.ua/ - Рух - це життя. Блог нуба в блогерстві, пише на Blogger'i. Пише про життя, інтернет, ігри і всякі інші речі. Оновлюється, останнім часом, досить часто.
 20. http://demi.jwind.com.ua/ - Записничок старця. Прикол, назва українською, а сам блог весь російськомовний, на російській мові. Купа тексту, мало малюнків Wordpress.
 21. http://ouch.kiev.ua/ - Подробно. Ще один російськомовний блог. На Wordpresi. Як завжди російськомовний і як завжди популярний.
 22. http://mrpetruccio.blogspot.com/ - -"- про все потрошки. Blogger. Непоганий україномовний блог. Оновлюється досить часто. Блог є досить популярним. Пише про інтернет, гумор, себе, Україну... про все потрошки...
 23. http://mustang.te.ua/ - Блоґ Мустанґа v.3. Досить непоганий український блог українського хлопця з Тернополя, Веб-розробника. Блог оновлюється досить рідко. Пише про веб, інтернет, життя. Знайти цікавого можна багато що. Wordpress.
 24. http://melanka.org.ua/ - Блоґ Меланки. Жіночий блог. Маса матеріалу по бісеру. Якийсь він, як не звідси, хоча... не мені судити.
 25. http://dyak.com.ua/ - Спогади матрісника. Багато подорожує, купа матеріалу про велосипеди. Багато про подорожі, фоти, описи. Халявний хостинг Topua. Непоганий блог.
 26. http://blog-anton.org.ua/ - Личный Блог AntonBoy. Російськомовний. Wordpress. Зелені тони переходять в білі. Так, блог є досить молодим, з червня. Блог, бідний, такий, як мій. Заробляє (намагається) і пише про свої успіхи.
 27. http://klaptyky.com.ua/ - “Клаптики” - збираю життя по клаптиках… Блог Wordpress. Досить невеликий, оновлюється з середньою частотою. Основні теми - особиста, заробіток, Україна, інтертет і блогосфера. Досить цікавий.
 28. http://ged.org.ua/ - G3D's blog v 1.3. Wordpress Google Chrome дизайн. Оновлюється синусоїдально. Блог не є дуже популярним, можливо тільки трішки популярніший від мого, нажаль. Але почитати цікаво.
 29. http://www.macgera.name/ - просто блог. Просто російськомовний приватний Wordpress блог.
 30. http://dedushka.org/ - Блог о дизайне, рекламе и фрилансе, ведёт Дедушка. Зовсім непоганий і досить цікавий Wordpress російськомовний блог.
 31. http://konus.org.ua/ - KONUS!. Гарний і досить крутий Wordpress блог. Оновлюється з середньою частотою. Цей блог вже досить давній, скоро йому буде рік. Є дуже навіть популярним. Для себе можна знайти щось цікаве.
 32. http://7days.kiev.ua/ - 7Days. Самые Интересные Новости Каждый День. Російська мова, Wordpress. Оновлюється часто. Блог вже є досить популярним. Серед всіх блогів можна назвати важковаговиком... Дуже багато публікацій.
 33. http://intbiznes.com/ - Интернет бизнес. Заработок в Интернете. Російськомовний Wordpress блог про заробіток. Чорні кольори переважають.
 34. http://anastasia.in.ua/ - по секрету всему свету. Російськомовний. Wordpress. Cині-білі тони. Справив враження дуже сирого блога. Але блогу скоро рік... Таке враження, що блогом (оформленням) майже не займались.
Ура. Закінчив. Описав всі, які беруть участь у моїй номінації. Нажаль, дуже мала кількість блогів знаходяться на двигунці, відмінному від Wordpress.
Що я думаю про них... Читайте, коментуйте, пишіть. Бачив щось по темі на офіційному сайті і аналогічну річ 1http://my.ukrweb.info/. i 2http://my.ukrweb.info/.
P.S Я вже писав, що я нуб...

16 коментарів:

 1. Ну не треба так прям - серйозний, серйозний :)

  ВідповістиВидалити
 2. ще якби ти навчився трекбеки відсилати - було б просто чудово

  ВідповістиВидалити
 3. Надіюся я правильно зрозумів і трекбек - це лінк, звідки я здер ідею. Якщо так, то все зараз ок.

  ВідповістиВидалити
 4. trackback - це лінк на пов'язаний матеріал. читай на моєму блозі

  ВідповістиВидалити
 5. Дякую:)
  А підписка у мене є: у сайдбарі, у розділі Meta - Comments RSS.

  ВідповістиВидалити
 6. Toss, дякую. Тільки кіт - це зображення до статті і до теми відношення не має ;) Оновлюватись мав би 5 раз на тиждень, але у зв`язку роботою і навчанням не завжди маю час.

  ВідповістиВидалити
 7. дякую що згадав і про мене :)

  ВідповістиВидалити
 8. Нема за що (:. Частота оновлень не головне.

  ВідповістиВидалити
 9. Дякую за згадку, а за яким критерієм формувався порядок розміщення описів?:))

  ВідповістиВидалити
 10. Просто взяв з оф.сайту список сайтів і прономерував (:

  ВідповістиВидалити
 11. Ну що ж... Розкритикував мене :) Підписка на коментарі зроблена, а оновлюється блог при потребі. Я не вважаю свій блог порталом, щоб оновлювати його щоденно ;)

  ВідповістиВидалити
 12. Дякую за теплий відклик про мій блог, читаючи такі відклики аж хочеться продовжувати писати хоча б заради одної людини, як ви)

  ВідповістиВидалити
 13. Три злополучных дня сайт лежал благодаря хостингу )) Так что был бы рад если будет рецензия и на http://dan.kiev.ua

  ВідповістиВидалити
 14. Дякую за такий чудовий огляд!

  ВідповістиВидалити
 15. Цікавий огляд. Дякую. Тільки хотів би троха поправити в мене хостінг не халявний від топУА.

  ВідповістиВидалити