вгору

оперативний блогер

02.09.08

Всілякі індекси, google owns

Як я помітив, досить непогано індексує мій сайт Google. Вже через одну годину після розміщення допису, він індексується в системі Google. На рахунок інших систем, то індексують вони, порівняно... препогано. Ось, наприклад в rambler'і, мій блог взагалі ще не проіндексований, в Yahoo... десь 30-40 дописів, в Yandex десь 10. В решті пошукових систем десь так само. Що я можу сказати, недивно, що вони настільки поступаються Google у всьому. Google добре сканує і це добре, ітак 70% пошуків інтернету проходять через нього. Прикол, але в Meta.ua, мого сайту взагалі нема... ото нуби. Everybody suxx, Google 0wnS... GLHF

2 коментарі:

  1. Згоден. Знайшов свій блог тільки в Google. В інших пошуковиках тільки свої коментарі на інших блогах. Можливо тому, що розкруткую не займаюсь.

    ВідповістиВидалити
  2. Чому твій блог так швидко проіндексував - тому що він на сервісі Blogger, який належить Google. Якби в тебе блог був не на блоггері то гуглбот би заходив раз в тиждень, або й рідше. Все залежить від того скільки на тебе посилань і по великому ділу від google pagerank.

    А те, що гугл рулить ніхто й не сумнівається. Недавно гугл вже досягнув позначки трильйон проіндексованих сторінок.

    ВідповістиВидалити