вгору

оперативний блогер

29.09.08

Принтер Canon Pixma ip 1800

 
Обираючи принтер, хочу порадити і показати свій. Canon Pixma IP1800 зараз коштує всього 50$, 250 гривень. Отож, прийдеться ще докупити фарби, на 105 гривень. Ок, це всі витрати, якщо немає шприців, з шприцами ще +5 грн і загалом виходить 360 гривень. За 360 гривень ви отримуєте повноцінний принтер, на якому можна друкувати всього досхочу нехвилюючись за заправку, тільки папір йому давай. Загалом друкує досить тихо, і досить швидко. Єдине, що ще прийдеться навчитись, навчитись його заправляти. Картриджі, як завжди спеціально не пристосовані до заправки, нові коштують 240 гривень, виходить, що сам принтер коштує 10 гривень. Отож, щодо заправки. Там зверху під наклейками є дири, їх або легенько просверлити або заправляти просто в них. Після того, друкувати поки друкує. Одного дня він вам скаже все, бобік здех і не друкуватиму, бо думаю, що фарби нема. То ж тупа техніка, запрограмована блокуватись після певної кількості видрукованих листків. Не біда, залазимо і скачуємо  ipTool з http://ipt.nm.ru. Програмкою спокійно перезавантажуємо картридж і друкуємо далі. Плюсів має купу у відношенні ціна-якість, нешкода експериментувати з ним, що зараз 250 грн, так не побавишся з системою за 2500 гривень. Принтер - нічого зайвого. Рекомендую.  

4 коментарі:

 1. І у мене такий принтер. Купував в червні цього року у Вінниці. Заплатив 340 грн. А де він коштує 250? Принтер нормальний. Правда після першої заправки потік кольоровий картридж. Хоча друкує, поки-що.

  ВідповістиВидалити
 2. друкую на такому ж принтері :) дуже задоволена, фотографії виходять дуже хорошої якості використовуючи навіть не оригінальні чорнила. купувала за $35

  ВідповістиВидалити
 3. скажите пожалуйста, что значит, кода на экран выводится окно " не удаётся распознать следующий картридж ..." хотя все установлено верно?

  ВідповістиВидалити
 4. можливо треба перезавантажити ink tank
  http://resetcounter.com/inkjet-printer-reset/canon-reset-counter/ip1200-ip1300-ip1600-ip1700-ip1800-ip2200-ip2500/

  ВідповістиВидалити