вгору

оперативний блогер

23.09.08

Безпека і конфіденційність.

Кожен сайтець і форум пропонує нам зареєструватися для того, щоб доступитися до контенту. А, якщо взяти таку ситуацію, користувач має один пароль і один нік до всього. Так, добрий дядько бере і створює непоганий повноцінний сайт, після того створює повноцінну форму реєстрації, але тільки одне не те. Просто, заповнивши форму, власнику сайта просто та інформація йде в блокнотик або на адмінську сторіночку, яку зможе бачити лише він. Отож, опісля того виходить, що він знає вже пароль до всії ресурсів, де зареєстрована жертва. Або ще простіший і приємніший варіант. Просто потрібну людину беремо і агітуємо зареєструватися на цій сторінці. Після того, робимо все що хочемо з інформацією того користувача. Так, можна сказати, що на таке попадаються лише необачні юзери - нуби, проте попастися може кожен. Недумаю, що на кожному сервісі завжди використовуємо різні паролі. В голові просто місця не вистачить, щоб все запам'ятати. Дуже небезпечна річ, а ще гірше, коли хтось візьме і почне погані речі писати іншим людям, знайомим жертви. Або... Просто, як на Форумі Видавців. Халявний інет, компи стоять. Беремо і програмимо те, що всі паролі зберігатимуться. Після дня маємо набір аків і паролів. Або просто в необачних користувачів тупо підглянути пароль під час вводу. Які ж ми незахищені, ще коли й халява пропонується, але за халяву можна втратити більше. Чомусь люди створені для того, щоб робити самі собі зло. Віруси, робимо ж самі для себе. А, вірус просто підхопити без антивіра, він всю інфу тупо перекине хакеру. Або, якийсь вірусняк, який надасть повний доступ до комп'ютера. Третя особа просто бере і грає собі тетріс, тільки на вашому комп'ютері. Так, але не всі ще сьогодні використовують антивіруси. Але це все залежить тільки від нас особисто: нормальний захист і трішки уваги в питанні безпеки.

3 коментарі:

 1. Так, до різних акаунтів краще створювати різні паролі. Та довші 8 символів. А ще краще 12. Проблема в тому що буде важко запамятовувати. Потрібно все записувати і кожен раз дивитись в листочок паперу.
  Також не варто зберігати паролі в браузері.
  А якщо пароль латинецею важко запам'ятати то можна придумати пароль на українській мові а набирати при англійській розкладці.
  В мене є кілька знайомих які придумують такі паролі як 111 чи 222. Або пишуть свою дату народження. Казав їм що такі паролі не варто створювати але вони не переймаються безпекою.

  ВідповістиВидалити
 2. Блін, в мене є сотні порад як вийти з цього положення, але впадло це все писати... :)

  P.S. Вже пів року не маю антивіра і нічо ,)

  ВідповістиВидалити
 3. Я також антивіра немав, але почалися флешки і почалися віруси. Сам я ще жодного не підхопив, цікаво де народ їх знаходить в інтернеті, проте принесу флешку, одразу 2-5 на комп лізе.

  ВідповістиВидалити