вгору

оперативний блогер

04.09.08

Блог і гроші інтернет життя кров Україна зло ):


Всі ми мріємо про заробіток... Ось, навіть і я, мрійник. Розмістив рекламу Adsense в блог, там знизу... Впринщипі я б міг розмістити там низ сторінки, якесь дивне зображення і забити відверто на цей весь заробіток в цьому інтернеті. Впринципі, добиваються успіху одиниці. Я, як я помітив, не є серед них. Але, яка різниця, Блог - хоббі, то й що, що нічого з того небуде, але самому для себе просто пописати також цікаво. Ось, я, наприклад, досить часто знаходжу для себе досить багато корисної інформації для себе в свому ж блозі: лінки, інфа, а й іноді сам дивлюся і дивуюся, що я так розумно зміг щось написати. Нажаль в інтернеті поширена статистика така, що найпопулярніші теми заробітку, зокрема через блоги, секс, всіляка фігня і так далі... Через блог, думаю, грошей не зароблю, хіба десь в старості зніму 100$ і посміхатимувь у всі свої два зуба, що залишаться... То й що, що таке поширено, впринципі просто люди тварини, декому з нас вище зазначені теми головні в житті. Шкода. Але, що роблять люди в інтернет. 
 • Сидять на форумах.
 • Дивляться онлайн відео.
 • Грають онлайн ігри.
 • Читають новини.
 • Шукають заробітку.
Банально якось звучить, як на мене. Впринципі, цими речима інтернет аж переповнений... А що ще людям треба. Проблема в тому, що, взявши навіть мій блог, то можна іноді запаритися читати всю інформацію, фігню місцями, що я публікую і пишу. Так, самому іноді теж. Стараюся, звичайно іноді кидати якісь малюночки, подивитися, впринципі, народу, для сприйняття вони є зручнішими. Ще одна проблема, нажаль я наразі не володію кириличним сліпим набором тексту, вбачаю в цьому проблему і марну трату часу, ось як зараз, поки набираю цей пост. Щодо набору тексту, то рекомендую освоїти десятипальцевий сліпий набір і чим швидше, тим краще. Так, інтернет, щодо інтернету, то він досить наповнений вірусами, хаками, скандалами, і я помітив, що якесь зло. Чомусь люди дістають задоволення, коли вони роблять зло комусь і дуже часто самі шукають зло, такі ми, тому, що ми - хижаки. Були є і будемо такими. Взяти тільки історію України. Вічно війни, переділи, вбивства, голодомори. Що ж, я можу з впевненістю сказати, що люди, які все це робили добилися свого, зараз Україна слабка, владу заполонили самі знаєте хто, схід русскоязичьний, а що ж далі. Українців зараз мало, справжніх українців. А хто такі справжні українці. Вони - землероби, обробляємо землю і ... все. Так, були такі, як Степан Бандера і аналогічні повстанці але їх мало. Взагалі вони не добилися чогось, вільної України. Сьогодні ми такі ж невільники на влісній землі. Так, щоб бути вільними, треба вбивати, так, ми тварини-хижаки, треба воювати за свою незалежність. Навіть з вилами, треба брати розумом. Ворог вічно б не зміг бути напоготові. Треба просто вирізати всіх, хто хоче чогось на нашій, Українській землі. Боротися за майбутнє, ми не прийшли, ми тут були. На зло відповідати злом, ще більшим злом, добра тут бути неможе. А це вже життя. Ми зажаті на одній планеті. Тепер, замість того, щоб розвиватися, працювати в розвитку майбутнього, освоєння Галактики, ми продовжуємо просто викачувати ресурси нашої планети, Землі. Окрім того ми ще продовжуємо вбивати все інше життя, можливо розум нам було дано, щоб винищити себе? Тест, прикольно, хтось там зверху дивиться і сміється з того поєднання, розум дано, щоб бути тупим. Треба вставати, працювати, а не просто прожити свої нікчемні життя, досягнувши... нічого, залишити нащадків, щоб вони прожили своє? Це якось занадто банально і нерозумно, а ось щось зробити, це вже щось. Ось наприклад, скільки людей мучаться, просто мучаться з того, що вони живуть. Так, проблема в тому, що ми закуті до того, що ми повинні їсти, їжа - життя, принаймні на 40 років. Бачимо, як такі компанії, як мукдональдс маніпулюють цим і гребуть міліони баксів. Але вони тим живуть, що вбивают людей. Вбивають технологією і знов вбивство. Дали нам життя, щоб ми його забрали? Я думаю не для того... Але, ми вбиваємо як не когось, то себе. Алкоголь, тютюн, наркота. Смерть.

1 коментар:

 1. нічого собі перехід з однієї теми на іншу)
  Теж хотів поставити рекламу, а потім подумав - воно мені треба? Ну хто там буде клікати раз на два роки? І по друге сам терпіти не можу коли хтось ставить рекламу на сайт, тож...
  ------
  ми не просто хижаки, ми всеїдні хижаки. Себто сарана. З цієї планети все викачаємо, засремо остаточно - переселимось на іншу. А там - те саме.
  "ще більшим злом на зло" - вибач, але це тупо. Ми є вищими істотами (хоча це ще вилами по воді писане) не лише завдяки мисленню, а завдяки, ггм моральним цінностям. Людяність у чому? Щоб бути людиною, а не твариною. Пробачати, не бути егоістичними і т.д.

  ВідповістиВидалити