вгору

оперативний блогер

24.09.08

Інтернет=ігри

Якщо взяти і підбити статистику речей, які люди роблять в інтернеті, то, на мою думку, найбільше користувачів Всесвітньої Павутини грають в ігри. З одної сторони в браузерні, з іншої сторони в стандартні. Річ у тім, що популярність ігор все ще зростає і продовжує зростати. Просто частка старшогое покоління, яке не грає в ігри поступово витісняється молодшим, яке вже грає і дехто з яких просто продовжує грати протягом всього життя... Ок, трішки до статистики.
Battle.net. Грає приблизно 2 мільйони гравців в 3 теперішні гри на цій платформі. Постійний онлайн 120-250 тисяч. З виходом Diablo3 і Starcraft2, кількість гравців зросте до 10 мільйонів, постійний онлайн до 500 тисяч. Моя особиста думка.
Garena. Постійний онлайн на цій ігровій платформі просто взяв і перегнав Battle.net. Уже середній онлайн тільки гравців DOTA коливається 90-160 тисяч. Українських гравців вже стабільно 1000-2000 є...
Браузерні ігри. В Травіан грає десь 7-9 мільйонів гравців по всьому світі. Ось тільки на арабському сервері є майже мільйон! активних гравців.
Та ці цифри з кожним днем зростають. Ще рік тому, про Garena майже ніхто незнав, аналогічно і про Travian. А взяти ще такі ігри, як Shooteru... Counter Strike, думаю більше мільйона, COD4 та й інші.

Немає коментарів:

Дописати коментар