вгору

оперативний блогер

21.09.08

Те, що не цікавить

Блоги - річ, де люди вічно пишуть про сферу своїх інтересів, висловлюють думки, читають коментарі, бігають і по блогах інших блогерів. Але, в житті приходиться і писати, деяким людям, а в ширшому розумінні і робити все підряд те, що не цікавить. Ось наприклад, дехто, хто хоче збагатитися з чогось, зокрема з блогінгу починає писати про різні речі, які в більшості випадків його ж самого взагалі не цікавлять. Але, такі речі якраз цікавлять широке коло читачів і це призводить до початку такої роботи. Або, робота. Вивчилися ми в університеті або школі, взагалі в школі є 90% речей, які всі вчать нас і які взагалі не є цікавими. Але вчити приходиться адже вимагають. Так вивчившись ідемо на нецікаву роботу, проте за неї платять гроші і так нецікаво жити приходиться. А чому то так, хтозна. Якесь життя таке, іноді в цій сфері, цікавій для тебе пробитися взагалі, якщо неважко то взагалі неможливо.

1 коментар:

  1. Просто живемо ми в такому пасивному суспільстві... Потрібно, щоб в голові постійно працював відділ стратегічного планування, який би скеровував тебе у правильному напрямку, а не плити постійно по течії...

    Рекомендую почитати книгу Глеб Архангельский "Тайм-драйв, как успевать жить и работать", там є дуже цікавий розділ про реактивне і проактивне життя.

    ВідповістиВидалити