вгору

оперативний блогер

16.09.08

Блогосфероблогигообінг

Ось моя відповідь. Пишу купу всякого, всякої дурні, яка називається "асорті" і відвідувачі НЕ приходять взагалі. Впринципі, блог 160+ публікацій, дофіга вставляю щодня, оновлюю і багато-багато чого і, як-не-як нічого. Мені стає нудно писати, хоча не кину... А чим ще займатися. Блогів(и) ніхто не читає, читають тільки ті, хто їх же і пише. Звісно, трапляється маса ботів, які чорт-зна як на сторінку попали і чорт-зна що шукали. Українська блогосфера ^^ гнила справа. Нідочого ми не дойдемо, хоча... чого я, впринципі чекав і до чого можна дойти. Чекав я хоча б якихось читачів... виходить, що українці або не читають нічого, як каже Alexa.com, сидять на Вкантактє і все. Реально, треба вчити англійську і писати англійською, тоді... можливо... читачі і знайдуться.

Та й до слова
>Що це ти з собою робиш?
Скорше здохну.
>Здохнути не так легко.
Легше ніж ти думаєш...

6 коментарів:

 1. правда злишся якщо немає коментів?:))

  ВідповістиВидалити
 2. Нічого собі заявочки? Як це не читаємо? Ще й як читаємо! Іноді, правда з Google Reader-a на сам блог не переходимо. Це правда!

  А що стосується відвідуваності - на власному прикладі переконався. Писати і публікувати статті - замало. Потрібно ще й трохи маркетинговою діяльністю займатися (просувати блог)...

  ВідповістиВидалити
 3. Просував, просуваю, незнаю де ще просувати. Пошукові системи недостатньо хороші сьогодні... нажаль.

  ВідповістиВидалити
 4. І я читаю Твій блог. Заходжу сюди частенько.

  ВідповістиВидалити
 5. Бачу тут коменти тільки блогери написали :)

  ВідповістиВидалити